Marantz Model 40n Integruotas Stereo Stiprintuvas
   Marantz Model 40n Integruotas Stereo Stiprintuvas
   Marantz Model 40n Integruotas Stereo Stiprintuvas
   Marantz Model 40n Integruotas Stereo Stiprintuvas
   Marantz Model 40n Integruotas Stereo Stiprintuvas
   Marantz Model 40n Integruotas Stereo Stiprintuvas

   Marantz Model 40n Integruotas Stereo Stiprintuvas

   2 499,00 €
   su PVM
   Spalva :
   Kiekis

   Prieinamas

   Integruotas Stereo Stiprintuvas Marantz Model 40n - skirtas tiems, kurių muzikos kolekcija yra begalinė ir prieinama internetu. Prijunkite prie tinklo naudodami "Wi-Fi" arba eternetą. Su integruota "HEOS®" sistema jums nereikės papildomos įrangos, kad galėtumėte transliuoti mėgstama muziką. MODEL 40n palaiko "Spotify", "Airplay 2", "Bluetooth", "Tidal", "TuneIn" ir kitas paslaugas - be to, savo kolekciją galite atkurti per USB-A įvestį.

   Turite būti prisijungę, kad galėtumėte derėtis dėl kainos

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 14 dienų grąžinimo garantija14 dienų grąžinimo garantija

   Skaitmeninė širdis ir analoginė siela - MODELIS 40n atveria didelės raiškos mėgstamų skaitmeninių kūrinių ("Amazon Music HD", "Tidal" ir kt.) ir savo muzikos bibliotekos failų garsą per "AirPlay 2 Bluetooth" ir "HEOS® Uplift TV" garsą per HDMI ARC Mėgaukitės visu tuo per unikalų "Marantz" analoginį stiprintuvą su sodriu, šiltu ir erdviu garsu.

   Naujai sukurta A/B klasės stiprintuvo sekcija su 70 W vienam kanalui (8Ω) viršija ankstesnių modelių su panašia galia charakteristikas. Didesnis galios transformatorius, keturi išėjimo tranzistoriai kiekvienam kanalui, sunkios varinės apvijos ir labai trumpi signalo kanalai sumažina vidinę varžą ir užtikrina aukštą galios efektyvumą, todėl MODEL 40n yra labai dinamiškas ir puikiai tinka net sunkiai valdomiems garsiakalbiams.

   Model 40 n turi "Hyper Dynamic Amplifier" modulius, kurie savo greičiu ir reakcija pranoksta kituose gaminiuose naudojamus komercinius lustus MODEL 40 n naudoja šią unikalią "Marantz" naujovę, kad išsaugotų mėgstamos muzikos detales, niuansus ir esmę.

   Srautinė transliacija į kelis kambarius

   MODELIS 40n taip pat skirtas kaip muzikinis centras viename ar keliuose kambariuose. Įmontuota HEOS® technologija leidžia vartotojams mėgautis mėgstama muzika belaidžiu ryšiu bet kuriame kambaryje. Tai leidžia vartotojams klausytis tos pačios muzikos visuose namuose, pvz., per vakarėlius, arba per "HEOS" garsiakalbius kiekviename prijungtame kambaryje leisti skirtingas dainas. Ši išmanioji funkcija veikia ne tik su srautinio duomenų perdavimo paslaugomis, bet ir su bet kuria MODELIO 40n įvestimi.

   Pažangi "Wi-Fi" technologija leidžia net ir tankiai apgyvendintuose miestų centruose be trukdžių transliuoti "Wi-Fi" ir "Bluetooth" duomenis. Intuityviam valdymui MODEL 40n turi nuotolinio valdymo pultą, taip pat jį galima patogiai valdyti naudojant "Siri" ir "Alexa" balso komandas. Paslaugos prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies.

   Kodėl Marantz?

   Bendrovė buvo įkurta 1953 m., kad aistringiausiems pasaulio klausytojams pateiktų muzikaliausią garsą. Jau dešimtmečius "Marantz" siekia šio tikslo ir sukuria visame pasaulyje žinomus, kultinius garso gaminius. Aistringas dėmesys detalėms ir muzikalumui, kurį įkūnija kantrus "Marantz Sound Masters" derinimo procesas, niekada nesiliauja atskleidęs bet kokio stiliaus muzikos grynumo, šilumos ir emocijų iš bet kokio šaltinio.

   Kodėl Model 40n?

   Suprojektuotas taip, kad būtų ilgaamžis, o jo surinkimo kokybė užtikrintų našumą ir ateities technologijas, kurios leis nuolat tobulinti biblioteką ir transliacijos galimybes. MODEL 40n apima viską, išskyrus kolonėles, todėl sukuriamas aukštos kokybės prabangus komplektas, kuris patenkins ir audiofilus, ir muzikos mėgėjus.

   MARANTZ
   MODEL40NN1SG
   5 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   747192135980
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: