Televizorius OLED 4K 65" TV bild v.65 dr+

   LOEWE

   4 999,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Lowest price in the last 30 days

   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Televizorius OLED 4K 65" TV bild v.65 dr+ Susipažinkite su pasauliu, kuriame elegancija, tradicijos ir našumas puikiai dera, ir atraskite nepaprastus "Loewe" "bild v" linijos televizorių modelius.

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Susipažinkite su pasauliu, kuriame elegancija, tradicijos ir našumas puikiai dera, ir atraskite nepaprastus "Loewe" "bild v" linijos televizorių modelius. Naujausios technologijos ir 4K OLED skydelis su HDR10, HLG ir Dolby Vision™ užtikrina maksimalų komfortą.

   Kaip ir galima tikėtis iš "Loewe", kiekvienas televizorius prieš pristatant yra individualiai kalibruojamas ir optimizuojamas, kad būtų užtikrintas tobulas žiūrėjimo malonumas. Garso juosta su šešiais garsiakalbiais užtikrina 80 W bendrą muzikos galią, o jos bazalto spalvos audinio dangtis puikiai įsilieja į gyvenamąją aplinką. Vokiška inžinerija su didele meile detalėms - užburiančioms televizijos akimirkoms.

   OLED technologija užtikrina ryškias ir natūralias spalvas, tobulą kontrastą - nuo giliausios juodos iki grynos baltos spalvos - ir detalių ryškumą net labai greituose judesiuose. Be įspūdingos juodos spalvos ir subtiliausių niuansų tamsiose vaizdo dalyse, "Loewe bild v" OLED technologija leidžia puikiai atkurti spalvas. Taip yra todėl, kad juodame fone spalvos atrodo ypač ryškios ir gyvos. Dėl to ekranai idealiai tinka HDR filmams ir turiniui su "Dolby Vision", kuriame yra daugiau ir smulkiau suklasifikuotų spalvų ir platesnis ryškumo diapazonas.

   Galinga stereofoninio garso sistema su uždaru "bass reflex" korpusu ir šešiais integruotais garsiakalbiais generuoja 80 W talpią bendrą muzikos galią. Be to, garso juosta suteikia šiltus žemus tonus ir pripildo kambarį sodriu garsu. Išmanioji technologija "Mimi Defined™" atpažįsta optimaliausią ausims. Garsas ir tonai analizuojami realiuoju laiku, o televizoriaus garsas pritaikomas prie jūsų asmeninio klausos profilio. Naudodami DR+ integruotą kietąjį diską galite įrašinėti valandų valandas. Su 1 TB atminties talpa jūsų "Loewe bild v" bus kaip tik pagal planą: Vienu metu galite įrašyti dvi programas ir žiūrėti televizorių kitu kanalu. Televizijos programą galima pristabdyti ir tęsti ją vėliau su laiko atidėjimu. Naudodamiesi "Loewe" programėle, programą mobiliajame įrenginyje galima žiūrėti ir keliaujant.

   • Ekrano įstrižainė: 65" / 164 cm
   • Ultra HD raiška: 3840 x 2160 pikselių
   • Ekrano technologija: OLED (WRGB Pixel)
   • Vaizdas: HDR, 800 cd/m², "Image+ Active
   • Jungtys: 4 x HDMI, WLAN, LAN, "Bluetooth
   • Garsas: 2x 40 W muzikos galia

   LOEWE
   bild v.65 dr+ BASALT GREY
   4011880171014
   2 Prekės

   1457 mm
   913 mm
   68 mm

   38 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c