Loewe Televizorius LCD HD 32" TV We. SEE 32 GREY
   Loewe Televizorius LCD HD 32" TV We. SEE 32 GREY
   Loewe Televizorius LCD HD 32" TV We. SEE 32 GREY
   Loewe Televizorius LCD HD 32" TV We. SEE 32 GREY

   Loewe Televizorius LCD HD 32" TV We. SEE 32 GREY

   499,00 €
   899,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 400,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 899,00 € −400,00 €

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.
   Spalva :
   Kiekis

   Išparduota

   Televizorius LCD HD 32" TV We. SEE 32 GREY, žmonėms, kurie nežiūri televizoriaus. Bet kurie prakaituoja, atsipalaiduoja, žiūri nuotraukas, žiūri serialus, juokiasi, verkia, jaudinasi, džiūgauja, mokosi, varžosi, transliuoja, žaidžia, stebisi - ir tiesiog mėgsta puikų dizainą ir aukščiausią kokybę.

   Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Tai yra televizija, skirta visiems, kurie jaudinasi, džiūgauja, mokosi, kovoja, transliuoja, žaidžia ir žavisi. Tobulai pusiausvyrai tarp aukštųjų technologijų ir lėtumo. Už naują požiūrį į tai, kas iš tiesų jus skatina. 

   Naujausiomis technologijomis pasižymintis Ultra HD LED Streaming TV ne tik stebina didžiuliu spalvų spektru ir puikiais kontrastingais vaizdais, bet ir neįtikėtinu gylio efektu - kad iš kiekvieno kampo matytumėte tobulas spalvas ir formas. Dėl 80 vatų muzikos galios "Ultra HD LED Streaming TV" suteikia nepakartojamą garso patirtį.

   Naujasis WE. SEE sukurtas jūsų individualiai geros savijautos programai ir visada puikiai atitinka tai, ko jums reikia: įkvėpimo, naujovių ar susikaupimo. Srautinio turinio įvairovė. Visos pagrindinės transliacijos paslaugos vienu mygtuko paspaudimu. "Netflix", "YouTube", "Amazon Prime", "Disney+", "Rakuten 4K", "Rai Play", "ChiliTV", "Freeview Play" ir daug kitų programų kiekvienoje "We. SEE televizorių galima matyti.

   Itin didelės raiškos su naujausia HDR. We. by Loewe įkvepia itin plonu dizainu, nenusileidžiančiu vaizdo kokybei. Didžiausias ryškumas iki 500 nitų. Puikūs televizoriaus įspūdžiai dėl UHD raiškos kartu su visais HDR formatais. Garso patirtis su "Dolby Atmos". Kiekvienas iš mūsų. SEE televizorius turi iki 80 vatų priekyje veikiančią garso sistemą ir 4+2 garsiakalbius, užtikrinančius sodrų garsą. Akimirkoms, kurios sukrečia. 

   LOEWE
   WE.SEE 32 STORM GREY

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   4011880171427
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: