LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43
   LCD 4K 43" TV bild c.43

   LCD 4K 43" TV bild c.43

   1 499,00 €
   su PVM

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Išparduota

   "Loewe bild c" išmanusis televizorius dėl savo kompaktiško dydžio yra visiškai lankstus. Jis puikiai dera bet kurioje gyvenamojoje aplinkoje ir ypač gerai tinka tokiuose kambariuose, kaip miegamieji ar virtuvės, kuriuose idealiai tinka mažos įstrižainės televizorius.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Aukščiausios kokybės paveikslų pasauliai. Naujausios kartos "Loewe bild c" su atrinktu "Edge LED" skydeliu ir LED foniniu apšvietimu suteikia nepakartojamą vaizdo patirtį. Optimizuota UHD raiška "Loewe" ekspertų optimizuota UHD raiška kartu su pažangiu HDR vaizdo apdorojimu 43 colių modelyje arba 32 colių "Full-HD" modelyje sukuria puikiai subalansuotus vaizdus, užtikrinančius aukščiausio lygio televizijos malonumą.

   Galite mėgautis niuansuotomis spalvomis, tikrovišku ryškumu ir sklandžiais perėjimais, kurie leis jūsų akims atsipalaiduoti. Mėgaukitės filmo veiksmu visais pojūčiais. Toks yra Loewe bild c. Išmanusis tobulumas. Vos vienu "Loewe" nuotolinio valdymo pultelio mygtuko paspaudimu galite be jokių nukrypimų įjungti integruotas užsakomųjų vaizdo įrašų paslaugas, tokias kaip "Netflix", "Amazon Prime", "YouTube" ar "Deezer". Serialų, kino hitų ir muzikos pasaulis yra prieš jus ir laukia, kol jį atrasite.

   Daugiau gylio ir garso detalumo. Kalbant apie garsą, "bild c" taip pat atitinka aukštus standartus ir su integruota stereofonine garso juosta puikiai paruošia sceną garso pasauliui. kurį dar labiau sustiprina specialiai "Loewe" sukurtas akustinis audinys.

   Garsiakalbiai bild c.43 ir bild c.32 stebina 60 vatų bendra galia. Integruotas "Enhanced Audio Return Channel" (eARC) supaprastina jungiamumą ir palaiko naujausius didelės raiškos garso formatus iki 192 kHz, 24 bitų, taip pat DTS-HD Master Audio™, DTS:X®, Dolby® TrueHD ir Dolby Atmos®.

   Nepaisant kompaktiško dydžio, bild c leidžia lengviau nei bet kada anksčiau mėgautis geriausia kino kokybe savo gyvenamajame kambaryje - svaiginančiai patirčiai. savo gyvenamajame kambaryje - svaiginančiai garso patirčiai. Grynas lankstumas. Loewe bild c galima puikiai pritaikyti bet kurioje aplinkoje ne tik dėl įvairių montavimo sprendimų, jis spindi tiek ant sienos, tiek ant elegantiško grindų stovo, tiek naudojant kaip stalinį įrenginį. Chromuoti montavimo sprendimai užtikrina elegantišką išvaizdą.

   LOEWE
   BILD C.43 BASALT GREY

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   4011880171649
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: