Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Centrinė kolonėlė Signature ES35C

   POLK AUDIO

   349,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Centrinė kolonėlė Signature ES35C skirta dideliam namų kino teatrui su erdviniu garsu ir geriausiems muzikos potyriams Jūsų namuose. "Polk" tęsia tradiciją tiekti aukštos kokybės gaminius už prieinamą kainą.

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Naudodami "Signature Elite ES35" didelio našumo žemo profilio centrinė kolonėlė galite mėgautis filmais, žaidimais ir daugiakanale muzika su krištolo skaidrumo dialogais ir galingu garsu. "Hi-Res" sertifikuota, su "Dolby Atmos" ir DTS:X suderinama ir nebrangi kolonėlė "Signature Elite ES35" atitinka "Polk" misiją pasiūlyti puikų garsą kiekvienam.


   Plona ES35 centrinė kolonėlė telpa tiesiai po televizoriumi ir užtikrina didelį garsą neužgoždama ekrano ar IR imtuvo. Dėl lanksčios ant sienos montuojamos konstrukcijos ES35 taip pat galima naudoti kaip kairįjį, dešinįjį arba efektinį kanalą, kad būtų užtikrintas nuostabus namų kino teatro garsas, nereikalaujantis vietos ant grindų ar lentynos.


   Patirkite sklandų, tikrovišką garso skambesį, kad ir kur sėdėtumėte. Dinamiškai subalansuota "Signature Elite ES35" kolonėlių akustinė matrica su faziškai optimizuotais tiksliais krosoveriais užtikrina aiškų, suprantamą dialogą ir puikiai dera su kitomis "Signature Elite" kolonėlėmis.


   ES35 "Hi-Res Audio" sertifikuotas Teryleno kupolo aukštų dažnių garsiakalbis užtikrina kristalinius aukštus dažnius (40 kHz+), idealiai tinkančius aukštos raiškos garsui "Ultra HD" filmuose, koncertų įrašuose ir "Apple Music", "Dolby Atmos" ar DTS: X maišytam erdviniam garsui patirti.


   Filmuose centriniam kanalui tenka iki 75 % garso turinio (balsai, garso takeliai, garso efektai), tačiau dauguma centrinių kolonėlių skirtos tik dialogams atkurti. Du "Polk" maitinimo prievadai ES35 užtikrina puikiai kontroliuojamą žemų dažnių atkūrimą, todėl girdėsite ir jausite galingą viso diapazono garsą, kaip ir buvo sumanyta režisieriaus.


   Specifikacijos:

   • Garsiakalbiai: 1x 1" (2,54 cm) terileno "High-Res" kupolo aukštų dažnių garsiakalbis, 6x 3" (7,62 cm) "Dynamic Balance" polipropileno kupolas, sutvirtintas žėručiais;
   • Bendras dažnių diapazonas: 70 Hz - 40 000 Hz;
   • Kryžminimo dažnis: 2 500 Hz;
   • Varža: suderinama su 4 ir 8 omų išėjimais;
   • Rekomenduojama stiprintuvo galia vienam kanalui: 20 vatų - 150 vatų;
   • Įvestys: viena pora, penkių juostų paauksuotos akustinių kabelių įvestys;
   • Produkto matmenys: 620 x 104 x 155 mm
   • Produkto svoris: 6,40 kg
   • Minimalus užsakomas kiekis: 1 vnt.

   POLK AUDIO
   SIGS35CELBK
   0747192134235
   80 Prekės

   620 mm
   104 mm
   155 mm

   6 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c