• Pakuotė

Kolonėlių komplektas: Beam + Sub

1 298,00 €
Su mokesčiais

Rodyti istorinę produkto kainą

Lowest price in the last 30 days

Kolonėlių komplektas: Sonos Beam + Sub 

Pasirinkite rinkinio spalvą

  1. Šiuo metu šio produkto nėra.

Soundbar garso sistema BEAM

Spalva

Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3)

Spalva
  • Juoda

Vieno produkto nebėra. Šio paketo negalima nusipirkti

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija


Soundbar garso sistema BEAM Soundbar garso sistema BEAM Soundbar garso sistema BEAM Soundbar garso sistema BEAM

  1. Šiuo metu šio produkto nėra.
Spalva


Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3) Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3) Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3) Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3) Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3) Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3) Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3) Žemų dažnių kolonėlė Sonos SUB (Gen 3)

Spalva

Komplektas

SONOS Soundbar garso sistema BEAM. Skirtas muzikai, TV, filmams ir daugiau.


Soundbar garso sistema
Norite suteikti savo televizoriui kokybiškesnį garsą ar patogiai klausytis muzikos, bet turite nedidelį kambarį ir neturite vietos patalpinti didelio soundbaro – ne bėda! "Sonos" prekinis ženklas siūlo Beam! Pastatykite šį soundbarą ant savo televizoriaus stovo ar įsigykite specialaus dizaino sieninį laikiklį, kuris užtikrins saugų soundbaro naudojimą.
 
"Sonos" - amerikiečių prekinis ženklas jau 19 metų stebina savo išskirtiniais produktais ir nepriekaištinga garso kokybe.

Beam yra "Sonos" prekinio ženklo sistemos dalis, todėl, jei norite užpildyti garsu visus namus, lengvai galite į šią sistemą pridėti ir daugiau įrenginių. Ši bevielė sistema suteikia galimybę sinchronizuotai veikti net iki 16 įrenginių!

  • Skirtas muzikai, TV, filmams ir daugiau;
  • Švarūs filmų dialogai;
  • Lengvai susijungia su televizoriumi;
  • Amazon Alexa balso kontrolė;
  • AirPlay.

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių

Sonos SUB (Gen 3) - pajauskite tokį garsą, kurio nejautėte niekuomet anksčiau, prie savo Sonos sistemos prijungdami šią unikalią bevielę žemų dažnių kolonėlę!


 

Bevielė žemų dažnių kolonėlė Sonos – amerikiečių prekinis ženklas, kuris jau 19 metų stebina savo išskirtiniais produktais ir nepriekaištinga garso kokybe. Išgirskite ir pajauskite skirtumą, kai prie Sonos sistemos prijungiate žemų dažnių kolonėlę! Du garsiakalbiai esantys kolonėlės centre perteikia galingą bosą be jokių pašalinių vibracijų. Bosas skaidrus ir švelnus, bet taip pat labai sodrus. Ši žemų dažnių kolonėlė atkuria net ir pačius žemiausius dažnius. Garso parametrai automatiškai išlygina balansą tarp žemų dažnių kolonėlės ir kitų, į bendrą sistemą surištų Sonos įrenginių. Išskirtinai patogi programėlė siūlo ekvalaizerį, kurį naudojant galėsite susikurti savo norimą garsą.

  • Produkto išmatavimai: 402 x 389 x 158 mm;
  • Produkto svoris: 16.00 kg;

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c