Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Nebula APOLLO Išmanusis projektorius

   NEBULA

   449,00 €
   419,00 €Sutaupykite 30,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Išmanusis projektorius Nebula APOLLO, "Android 7.1", 200 ANSI liumenų DLP lempa ir platus 100 colių vaizdas.

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   • Permatomas Apollo jutiklinis skydelis suteikia galimybę lengvai naršyti meniu ir kt. tiesiai iš įrenginio.
   • Aiškus vaizdas: Apollo 200 ANSI liumenų DLP lempa ir platus 100 colių vaizdas leidžia matyti kiekvieną mėgstamų filmų, laidų, žaidimų ir kitų dalykų detalę nepaprastai aiškiai.
   • Ilgesnė atkūrimo trukmė: Vieną kartą įkrautas "Apollo" užtikrina 4 valandų vaizdo atkūrimo laiką, kurio pakaks vidurnaktį žiūrėti "Netflix".
   • "Android 7.1": Atsisiųskite ir transliuokite "YouTube", "Netflix", "Hulu" ir kitus įrašus tiesiai į "Apollo" be papildomų įrenginių.

   Valdymas

   Šiame išmaniajame projektoriuje įrengtas jutiklinis skydelis, todėl pasirinkti tinkamą funkciją nebus sudėtinga. Jis itin jautrus, todėl prietaisas veiksmingai reaguoja į naudotojo judesius.

   Galite laisvai judėti po meniu, o tai yra didelis privalumas. Šį modelį galima naudoti ir namuose, ir viešose vietose. Niekas netrukdo juo naudotis per konferenciją ar verslo pristatymą. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių.

   Aiškus vaizdas

   NEBULA išmanusis projektorius APOLLO pagrįstas naujoviškomis technologijomis. Dėl to vaizdas tampa aiškus ir kartu sodrus. Galime įžvelgti net mažiausias detales.

   Nesvarbu, ar vaidiname filmą, serialą, ar muzikinį vaizdo klipą. Neabejotinas privalumas - galimybė naudoti daug skirtingų šaltinių. Neprieštaraujama, kad būtų galima atkurti failus iš tokių svetainių kaip "YouTube".

   Specifikacija:

   • Sklandus jutiklinis valdymas: naršykite pramogas itin tiksliai, nes "Apollo" jutiklinis skydelis suteikia galimybę lengvai naršyti meniu ir kt. tiesiai iš įrenginio.
   • Ryškus vaizdas: dėl "Apollo" 200 ANSI liumenų DLP lempos ir didėjančios 100 colių įstrižainės vaizdo matysite kiekvieną mėgstamų filmų, laidų, žaidimų ir kitų dalykų detalę nepaprastai ryškiai.
   • Patobulintas atkūrimo laikas: "Apollo" vienu įkrovimu atkuria iki 4 valandų vaizdo įrašų - to užteks ilgesniam serialų maratonui su "Netflix".
   • "Android 7.1": atsisiųskite ir transliuokite "YouTube", "Netflix", "Hulu" ir kt. tiesiai į "Apollo", neprijungdami papildomų įrenginių

   NEBULA
   APOLLO
   848061060935
   8 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Nauja

   Parsiųsti

   Instrukcja_obsługi_Nebula_Apollo

   Instrukcja obsługi Apollo

   Parsiųsti (1.41MB)
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c