LCD 4K 43" TV We. SEE 43

   LOEWE

   1 299,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Lowest price in the last 30 days

   Spalva
   Kiekis

   Išparduota

   Loewe televizorius LCD 4K 43" TV We. SEE 43

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Tai yra televizija, skirta visiems, kurie jaudinasi, džiūgauja, mokosi, kovoja, transliuoja, žaidžia ir žavisi. Tobulai pusiausvyrai tarp aukštųjų technologijų ir lėtumo. Už naują požiūrį į tai, kas iš tiesų jus skatina. Jums. Naujausiomis technologijomis pasižymintis "Ultra HD LED Streaming TV" ne tik stebina didžiuliu spalvų spektru ir puikiais kontrastingais vaizdais, bet ir neįtikėtinu gylio efektu - kad iš kiekvieno kampo matytumėte tobulas spalvas ir formas. Dėl 80 vatų muzikos galios "Ultra HD LED Streaming TV" suteikia nepakartojamą garso patirtį. Naujasis WE. SEE" sukurtas jūsų individualiai geros savijautos programai ir visada puikiai atitinka tai, ko jums reikia: įkvėpimo, naujovių ar susikaupimo.

   Srautinio turinio įvairovė. Visos pagrindinės transliacijos paslaugos vienu mygtuko paspaudimu. "Netflix", "YouTube", "Amazon Prime", "Disney+", "Rakuten 4K", "Rai Play", "ChiliTV", "Freeview Play" ir daug kitų programų kiekvienoje "We. SEE televizorių galima matyti.

   Itin didelės raiškos su naujausia HDR. "We. by Loewe" įkvepia itin plonu dizainu, nenusileidžiančiu vaizdo kokybei. Didžiausias ryškumas iki 500 nitų. Puikūs televizoriaus įspūdžiai dėl UHD raiškos kartu su visais HDR formatais.

   Garso patirtis su "Dolby Atmos". Kiekvienas iš mūsų. SEE televizorius turi iki 80 vatų priekyje veikiančią garso sistemą ir 4+2 garsiakalbius, užtikrinančius sodrų garsą. Akimirkoms, kurios sukrečia.

   LOEWE
   We.SEE 43 CORAL RED
   4011880171489

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c