PREMIUM 12 SE

1 product

PREMIUM 12 SE

Aktyvūs filtrai

Marantz PM-12 SE Integruotas StiprintuvasMarantz PM-12 SE Integruotas Stiprintuvas
   Naujasis integruotasis stiprintuvas PM-12SE yra neabejotina priežastis audiofilų bendruomenei džiaugtis. "Marantz Special Edition" - tai priežastis švęsti meilę muzikai, glūdinčią giliai "Marantz" inžinierių sieloje. Garso meistrų meistriškumas ir meistriškumas perkeltas į šių nepaprastų AV komponentų, perteikiančių nepriekaištingai detalų garsą, atlikimą. PM-12SE stiprintuvo grandinė...
   3 499,00 €Kaina
   Marantz PM-12 SE Integruotas StiprintuvasMarantz PM-12 SE Integruotas Stiprintuvas
     Naujasis integruotasis stiprintuvas PM-12SE yra neabejotina priežastis audiofilų bendruomenei džiaugtis. "Marantz Special Edition" - tai priežastis švęsti meilę muzikai, glūdinčią giliai "Marantz" inžinierių sieloje. Garso meistrų meistriškumas ir meistriškumas perkeltas į šių nepaprastų AV komponentų, perteikiančių nepriekaištingai detalų garsą, atlikimą. PM-12SE stiprintuvo grandinė...
     3 499,00 €Kaina

     PREMIUM 12 SE

     "Marantz" "Premium 12 SE" serija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės garso įrangos. Siūlomus įrenginius sukūrė puikūs garso inžinieriai. Būtent dėl to skleidžiamas garsas yra aiškus, dinamiškas ir be menkiausių trūkumų! Tai patvirtina daugybė teigiamų patenkintų naudotojų atsiliepimų. Puikiai suprantame, kad kiekvienas klientas turi visiškai skirtingus poreikius ir pageidavimus. Siūlome įvairų asortimentą, todėl rasti tinkamą variantą nebus joks iššūkis! Reikia pagalbos? Tuomet nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.

     Aukščiausia kokybė

     Marantz Premium serija - tai gaminių asortimentas, stebinantis išskirtine surinkimo kokybe. Jie tikrai pateisins lūkesčius tų, kurie didelį dėmesį skiria detalėms. Čia nėra vietos netobulumui! Prabangi garso įranga skirta tikriems žinovams, kurie išmintingai investuoja savo pinigus. Ar jums reikia išsamios informacijos apie jus dominančius gaminius? Palikite mums žinutę! Atsakysime kaip įmanoma greičiau. Verta paminėti, kad mūsų konsultantai turi ne tik išsamių žinių, bet ir ilgametę patirtį šioje srityje.

     Mažas gedimų skaičius

     Marantz Premium 12 SE serija - tai įranga, pagaminta iš sertifikuotų medžiagų. Gamybos metu naudojami komponentai atitinka daugybę griežtų normų ir standartų. Jie pasižymi mažu jautrumu gedimams ir neigiamam aplinkos poveikiui. Išskirtinė garso įranga atlaikys intensyviausią naudojimą, o toks pirkinys atsiperka labiausiai. Įranga visapusiškai pritaikyta dažnam ir ilgalaikiam naudojimui. Tai ypač svarbu tiems, kurie neįsivaizduoja dienos be mėgstamos muzikos!

     Tobulas garsas

     "Marantz" "Premium" serijos garso įrenginiai sudomins tuos, kurie primygtinai reikalauja puikaus garso, neturinčio jokių trūkumų. Klausytojui nereikia nerimauti dėl ūžesių, traškesių, iškraipymų ir kitų defektų. Neabejotinas pliusas yra tai, kad atkuriami kūriniai išlieka natūralūs, t. y. tokie, kokius juos numatė autorius. Tai leidžia mėgautis mylima muzika be jokių nepatogumų! Pateikiami prietaisai užtikrina norimą komforto lygį ir naudojimo laisvę. Ar turite kokių nors abejonių? Praneškite mums, ir mes pateiksime išsamius atsakymus į jūsų klausimus!

     Didžiausias patvarumas

     Marantz Premium 12 SE serijos įranga pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Sertifikuoti komponentai nepraras savo pirminių eksploatacinių savybių daugelį metų. Prietaisai yra ne tik funkcionalūs ir patogūs naudoti, bet ir tvirti. Tvirtos konstrukcijos nėra jautrios neigiamam aplinkos poveikiui. Verta pridurti, kad jiems nereikia specializuotos priežiūros. Norint palaikyti nepriekaištingą jų būklę, tereikia reguliariai siurbti, o tai neužima per daug brangaus laiko.

     Skubus montavimas

     Marantz Premium serijos įrenginius galima greitai ir lengvai sumontuoti, todėl šį darbą gali atlikti kiekvienas! Jei iškiltų kokių nors problemų, tiesiog skaitykite gamintojo vadovą, kuriame rasite naudingų patarimų ir rekomendacijų. Reikėtų pridurti, kad kartu su įrenginiais pateikiami reikalingi montavimo priedai. Tai didelis privalumas tiems, kurie nenori atskirai pirkti montavimo kabelių. Marantz įrangos montavimas užtrunka visai nedaug! Juos galima pritaikyti prie individualių pageidavimų be didelių pastangų. Galima naudotis automatinio derinimo funkcija. Tai labai patogu naudotojams, kurie nėra susipažinę su šiuolaikinėmis technologijomis.

     Patogus valdymas

     Premium serijos "Marantz" garso įranga garantuoja patogų naudojimą. Jas valdyti nereikalaujama, o tai daugeliui žmonių yra didelis privalumas. Prabangius prietaisus galima valdyti nuotoliniu būdu - visa tai užtikrina "Wi-Fi" ir "Bluetooth" ryšys. Įrangai suporuoti su kitais muzikos sistemos komponentais nereikia specialių įgūdžių. Viskas vyksta intuityviai ir sklandžiai. Nežinote, kokie prietaisai geriausiai atitiks jūsų poreikius? Ne bėda! Mielai padėsime priimti teisingą sprendimą dėl pirkimo!

     Greitas pristatymas

     Ar jums rūpi laikas? Užsisakydami iš mūsų internetinės parduotuvės galite būti tikri, kad jūsų užsakymas bus pristatytas laiku. Mes labai rūpinamės, kad apsaugotume jūsų subtilią įrangą nuo bet kokių gedimų, galinčių atsirasti transportavimo metu. Visa tai daroma tam, kad įranga klientą pasiektų nepriekaištingos būklės! Nustatome sąžiningas skundų, grąžinimo ir keitimo taisykles. Visą svarbiausią informaciją rasite mūsų taisyklėse ir sąlygose. Kviečiame apsilankyti mūsų saloną! Tikra šventė norintiems asmeniškai išbandyti įrangą.