AUDIO KABELIAI

3 Prekių kiekis

AUDIO KABELIAI

Aktyvūs filtrai

Wilson Kolonėlės kabelis 2x4mm (3m) - Bananinės Jungtys SPK CABLEWilson Kolonėlės kabelis 2x4mm (3m) - Bananinės Jungtys SPK CABLE
   Wilson kolonėlės kabelis 2x4mm (3m) - Bananinės Jungtys SPK CABLE 4.0MM (2x3m)
   69,90 €Kaina
   Wilson Kolonėlės kabelis 2x4mm (3m) - Bananinės Jungtys SPK CABLEWilson Kolonėlės kabelis 2x4mm (3m) - Bananinės Jungtys SPK CABLE
     Wilson kolonėlės kabelis 2x4mm (3m) - Bananinės Jungtys SPK CABLE 4.0MM (2x3m)
     69,90 €Kaina
     Wilson Kolonėlės kabelis 2x1,5mm (15m) SPK CABLE 1.5MM (15m)Wilson Kolonėlės kabelis 2x1,5mm (15m) SPK CABLE 1.5MM (15m)
       Wilson kolonėlės kabelis 2x1,5mm (15m)
       39,90 €Kaina
       Wilson Kolonėlės kabelis 2x1,5mm (15m) SPK CABLE 1.5MM (15m)Wilson Kolonėlės kabelis 2x1,5mm (15m) SPK CABLE 1.5MM (15m)
         Wilson kolonėlės kabelis 2x1,5mm (15m)
         39,90 €Kaina

         AUDIO KABELIAI

         Garso kabeliai yra būtini norint greitai ir sklandžiai sujungti muzikos įrangą. Mūsų asortimente rasite tik aukštos kokybės priedus, atitinkančius daugybę griežtų normų ir standartų. Siūlome sertifikuotus gaminius, kurie yra saugūs ir patogūs naudoti. Jie pagaminti iš tvirtų ir gedimams atsparių medžiagų. Tai sumažina netikėto gedimo riziką. Gerai žinomų prekės ženklų garso kabeliai yra skirti intensyviam naudojimui, o tokia investicija atsiperka labiausiai. Siūlome originalius patikimų gamintojų (pvz., "SPK Cable", "Wilson") kabelius, kurie atkeliauja iš legalaus platinimo. Didelė asortimento įvairovė reiškia, kad rasti tinkamą variantą nebus joks iššūkis. Iškilus problemoms ar abejonėms, tiesiog kreipkitės į mūsų patyrusius darbuotojus, kurie suteiks reikiamą pagalbą.

         Gerai žinomi ir gerbiami prekių ženklai

         Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi gerai žinomų ir gerbiamų prekės ženklų garso kabeliai. Kruopščiai atrenkame asortimentą, kad jis atitiktų net pačių reikliausių naudotojų lūkesčius. Investuodami į patikimų gamintojų kabelius galite būti tikri, kad jie patikimai tarnaus ilgą laiką. Priedai suderinami su moderniausia garso įranga. Namų kino ar H-Fi sistemos prijungimas taps trivialia užduotimi. Verta paminėti, kad nuolat plečiame savo asortimentą, todėl reguliariai apsilankykite pas mus. Nerandate reikiamos prekės? Tiesiog susisiekite su mūsų aptarnavimo komanda!

         Nepertraukiamas signalo perdavimas

         Mūsų siūlomi garso kabeliai užtikrina netrikdomą ir stabilų signalo perdavimą. Nereikia nerimauti dėl varginančių vėlavimų ir kitų netobulumų, kurie gali atsirasti muzikos atkūrimo metu. Tai turi tiesioginę įtaką garso kokybei, kuri yra be varginančių trūkumų. Garso kabeliai yra svarbi muzikos sistemos dalis - todėl taip svarbu, kad jie būtų tinkamai pasirinkti. Taupyti kokybės sąskaita nėra protinga mintis! Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome geriausius priedus palankiomis kainomis, kurie tikrai pateisins taupių žmonių lūkesčius. Taip pat verta medžioti akcijas ir nuolaidas!

         Atsparūs gamtos stichijoms

         Gerai žinomų prekių ženklų garso kabeliai išsiskiria aukščiausia atlikimo kokybe. Jie patalpinti į tvirtus apvalkalus, kurie užtikrina laukiamą atsparumą neigiamam išorės poveikiui. Tai sumažina atsitiktinio kabelio pažeidimo riziką įprastai eksploatuojant įrangą. Siūlomi garso kabeliai yra itin tvirti ir kartu lankstūs, todėl jiems lengva suteikti tinkamą padėtį. Didelis sandarumas riboja drėgmės, dulkių ir kitų teršalų patekimą. Priedai sukurti laikantis galiojančių kokybės ir saugos standartų, todėl yra visiškai ergonomiški.

         Praktinis ženklinimas

         Dauguma siūlomų garso kabelių yra paženklinti etiketėmis, o tai gerokai palengvina darbą. Taip pat verta paminėti paprastą ilgio matavimą. Toks sprendimas sumažina tikimybę sumontuoti per trumpą / per ilgą kabelį. Su šia užduotimi gali susidoroti net ir nepatyrę žmonės. Garso kabeliai būna su įvairiais kištukais, todėl prieš priimdami sprendimą dėl pirkimo būtinai patikrinkite savo įrenginių lizdus.

         Maža pirkimo kaina

         Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi aukštos kokybės garso kabeliai už prieinamą kainą. Siūlome platų kabelių pasirinkimą, todėl čia kiekvienas gali rasti reikiamų priedų. Mielai patarsime jums dėl naudingiausio sprendimo ir padėsime išsirinkti tinkamą kabelį. Sistemingai plečiame savo pasiūlą naujais produktais, todėl reguliariai apsilankykite pas mus. Užtikriname greitą užsakymo išsiuntimą - tai atitiks klientų, kurie negali ilgai laukti siuntinio, reikalavimus. Kiekvienas siuntinys kruopščiai apsaugomas nuo galimų pažeidimų, kurie gali atsirasti gabenant.