FENRIS

3 Prekių kiekis

FENRIS

Aktyvūs filtrai

Argon FENRIS ACTIVE 5 Aktyvios kolonėlėsArgon FENRIS ACTIVE 5 Aktyvios kolonėlės
   Aiškiai pasakysime: nerasite kito tokio universalaus gaminio, kurio garso kokybė būtų tokia gera kaip mūsų FENRIS kolonėlių. Šiame kainų kategorijoje jos yra atskira klasė. Jose įdiegta "Bluetooth 5.0", ARC, kad būtų lengva ir patogu atkurti garsą iš televizoriaus, fonoskopinė įvestis ir dar daugiau. Ir visa tai - kolonėlių poroje, kurios garso kokybe gali konkuruoti net su daug brangesnėmis...
   499,00 €Kaina
   Argon FENRIS ACTIVE 5 Aktyvios kolonėlėsArgon FENRIS ACTIVE 5 Aktyvios kolonėlės
     Aiškiai pasakysime: nerasite kito tokio universalaus gaminio, kurio garso kokybė būtų tokia gera kaip mūsų FENRIS kolonėlių. Šiame kainų kategorijoje jos yra atskira klasė. Jose įdiegta "Bluetooth 5.0", ARC, kad būtų lengva ir patogu atkurti garsą iš televizoriaus, fonoskopinė įvestis ir dar daugiau. Ir visa tai - kolonėlių poroje, kurios garso kokybe gali konkuruoti net su daug brangesnėmis...
     499,00 €Kaina

     FENRIS

     "Argon Audio" kolonėlėse "Fenris" suderintas aukščiausios kokybės garsas ir paprastas valdymas - visa tai už labai patrauklią kainą, todėl jos yra puikus pasirinkimas visiems naujiems "Hi-Fi" entuziastams, be to, jomis galima sukurti puikios kokybės namų kiną. Ištirkite "Argon Fenris" kolonėlių galimybes, kurias galite įsigyti mūsų "Audio Forum" salonuose arba užsisakyti jas dabar mūsų internetinėje parduotuvėje!

     Įspūdingos aktyviosios kolonėlės

     "Argon Audio Fenris" asortimentas sukurtas taip, kad jo naudotojams suteiktų puikią klausymosi patirtį, bet kartu ir paprastą bei intuityvų valdymą, dėl kurio juo taip patogu naudotis.

     "Argon Audio" "Fenris" kolekciją sudaro trys aktyvių kolonėlių modeliai, kurie žymimi A4, A5 ir A55. Abu modeliai A4 ir A5 yra stendiniai garsiakalbiai, A4 su 4 colių kūgiu yra mažesni už A5 su 5,25 colių kūgiu, o A55 garsiakalbiuose naudojama 2 x 5,25 colių sistema. Visos jos taip pat turi 0,75" minkštą kupolą su neodimio magnetu.t amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

     Paprastas garso atkūrimas

     "Argon Audio Fenris" kolonėlės išsiskiria savo universalumu ir paprastu naudojimu. Jos yra aktyviosios kolonėlės, o tai reiškia, kad jose įrengti įmontuoti stiprintuvai, todėl norint užtikrinti didelį galingumą ir dinamišką garsą, jų nereikia jungti prie papildomų išorinių stiprintuvų.

     Norėdami mėgautis "Argon Fenris" kolonėlių skleidžiamais garsais, tiesiog prijunkite jas prie šaltinio kabeliu arba naudokite belaidį ryšį, nes kolonėlėse yra "Bluetooth".

     Kelios jungiamumo galimybės

     Kolonėlės "Fenris Argon Audio" veikia su įvairiais garso šaltiniais, turi visą analoginių ir skaitmeninių jungčių rinkinį, taip pat "Bluetooth 5.0" belaidį ryšį, kad galėtumėte mėgautis muzika, grojama naudojantis srautinio duomenų perdavimo paslaugomis arba tiesiogiai transliuojama iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio.

     Naudojant HDMI jungtį su ARC palaikymu, kolonėles galima tiesiog prijungti prie televizoriaus ir sukurti galingą namų kino sistemą, užtikrinančią puikų garsą žiūrint filmus, serialus ar sporto varžybas.

     Kolonėlėse "Fenris" taip pat yra foninė įvestis (PHONO), įvestis žemų dažnių garsiakalbiui prijungti, taip pat skaitmeninė optinė įvestis ir stereofoninė linijinė įvestis (analoginė RCA), todėl kolonėlės puikiai tinka naudoti įvairiose garso sistemose.

     Dėl automatinio šaltinio perjungimo kolonėlėmis itin paprasta naudotis - jos automatiškai prisijungia prie aktyvaus šaltinio įrenginio.

     Puikiai suderinta

     "Argon Audio" kolonėlės "Fenris" turi skaitmeninį stiprintuvą, palaikantį keturis kanalus. Kiekvienas jų priskirtas atskiram keitikliui, todėl aukštų dažnių garsiakalbio skleidžiamos aukštumos ir žemų dažnių garsiakalbio skleidžiamos žemumos natūraliai ir sklandžiai pereina į žemus dažnius.

     Be to, "Fenris" kolonėlėse naudojama aktyvioji krosoverio technologija užtikrina daug didesnį tikslumą, palyginti su pasyviuoju krosoveriu. Kolonėlėse įrengtas pažangus DSP procesorius, kuris visapusiškai valdo visus komponentus, kad jie būtų tobulai suderinti.

     Naudojant tokius sprendimus, kolonėlės optimizuojamos taip, kad būtų maksimaliai efektyvios, o garsas išliktų galingas ir dinamiškas.

     Puikiai tinka įvairioms užduotims

     Dėl savo universalumo "Fenris Argon" kolonėlės puikiai tinka daugelyje erdvių, pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos kaip garso sistemos dalis svetainėje, darbo kambaryje ar paauglio kambaryje, kaip priedas prie "Hi-Fi" garso sistemos, kompiuterio komplekto, konsolės ar televizoriaus.

     Juos taip pat galima naudoti kaip sieninius garsiakalbius - kaip sieniniai garsiakalbiai "Argon Fenris" užtikrina puikią garso kokybę, neužimdami vertingos vietos kambaryje.

     Elegantiškas ir laikui nepavaldus dizainas

     "Fenris" kolonėlės išsiskiria ne tik puikia garso kokybe, bet ir laikui nepavaldžiu dizainu. "Argon Audio" dizaineriai puikiai supranta estetinio dizaino svarbą, todėl sukūrė garsiakalbius, kurie vienu metu ne tik įspūdingai skamba, bet ir atrodo labai elegantiškai bei yra ištobulinti iki smulkiausių detalių.

     "Fenris A4", "A5" ir "A55" kolonėlės siūlomos trijų spalvų - juodos, baltos ir šviesaus medžio spalvos, todėl jas galima lengvai pritaikyti įvairioje aplinkoje, nesvarbu, ar tai būtų modernūs, ar tradiciniai elementai.

     Jei ieškote galingų ir lengvai naudojamų kolonėlių savo hi-fi sistemai, kompiuteriui ar televizoriui, pagalvokite apie "Argon Audio Fenris" seriją, kurią rasite mūsų internetinės parduotuvės Audio Forum -  ir mūsų salonuose!