200 SERIES

2 Prekių kiekis

200 SERIES

Aktyvūs filtrai

Naim NSC-222 Srautinės transliacijos stiprintuvasNaim NSC-222 Srautinės transliacijos stiprintuvas
   Naim NSC-222 Srautinės transliacijos stiprintuvas
   6 999,00 €Kaina
   Naim NSC-222 Srautinės transliacijos stiprintuvasNaim NSC-222 Srautinės transliacijos stiprintuvas
     Naim NSC-222 Srautinės transliacijos stiprintuvas
     6 999,00 €Kaina

     200 SERIES

     Didžiosios Britanijos prekės ženklas NAIM siūlo platų garso įrenginių asortimentą, skirtą reikliausiems klientams. Naudodami juos galite pakelti savo muzikinę patirtį į visiškai naują lygį ir pasiekti ne tik didesnę garso galią, bet ir pagerinti jo kokybę sumažindami triukšmą. Susipažinkite su mūsų asortimente esančiais NAIM 200 serijos maitinimo šaltiniais, galios stiprintuvais ir priešstiprintuvais ir išsirinkite geriausius modelius, kurie visais atžvilgiais atitiks jūsų poreikius!

     Aukščiausia kokybė, kurią užtikrina ilgametė aistra

     NAIM prekės ženklą įkūrė Julianas Verekeris, kuris dėl savo aistros muzikai nusprendė sukurti pažangius įrenginius, užtikrinančius aukščiausią muzikos kokybę, nes tarp rinkoje esančių įrenginių nerado tokio, kuris visiškai atitiktų jo poreikius.

     Pirmuosius prietaisus J. Verekeris pradėjo konstruoti septintojo dešimtmečio pabaigoje, o pirmieji buvo pradėti pardavinėti septintajame dešimtmetyje, įskaitant galios stiprintuvus, išankstinius stiprintuvus, integruotus stiprintuvus ir kitus prietaisus, skirtus muzikos mėgėjams, ieškantiems bekompromisės muzikos kokybės.

     1993 m. "Naim Records" taip pat įkūrė Julianas Verekeris kaip savo meilės muzikai išraišką. Šiandien ji siūlo platų leidinių asortimentą, o "Naim Records" įrašai išsiskiria aukščiausia garso kokybe.

     Iki smulkmenų išgrynintas garsas

     Visi NAIM siūlomi gaminiai sukurti taip, kad užtikrintų aukščiausią įmanomą garso kokybę, leidžiančią visapusiškai mėgautis muzika.

     NAIM 200 serijoje siūlomi galios stiprintuvai, maitinimo šaltiniai ir priešgarsiniai stiprintuvai atkreipia dėmesį savo aukščiausia surinkimo kokybe. Visi juose esantys komponentai turi pakankamai vietos vienas kitam, o jų grandinių tarpusavio trukdžiai yra minimalūs, kad būtų užtikrintas aukščiausias atkuriamų tonų grynumas.

     NAIM garso įrangai gaminti naudojamos medžiagos sąmoningai parenkamos taip, kad jos ne tik atrodytų įspūdingai, bet ir atitiktų ar net viršytų visus joms keliamus reikalavimus, kad atitiktų ypatingus aukščiausio lygio muzikos mėgėjų keliamus reikalavimus.

     Išbandytos technologijos

     NAIM 200 serijos galios stiprintuvuose, priešstiprintuvuose ir maitinimo šaltiniuose naudojamos pažangios technologijos, užtikrinančios aukščiausią garso kokybę, paprastą naudojimą ir išskirtinį ilgaamžiškumą, kuris pranoksta konkurentų prekių ženklų garsiakalbius.

     Pasirinktuose NAIM modeliuose taip pat įrengti spalvoti ekranai, kuriuose galima lengvai valdyti jų parametrus ir grojamus kūrinius. Juose taip pat naudojami "ZigBee" išmanieji nuotolinio valdymo pulteliai ir galima valdyti naudojant "Focal & Naim App" mobiliąją programėlę.

     Palaikydami pažangią ausinių technologiją, kuri taip pat naudojama "Uniti Atom Headphone Edition", jie leidžia užtikrinti puikią garso kokybę klausantis atskirai.

     Maksimaliai tvirta konstrukcija

     NAIM sukurta garso įranga užtikrina išskirtinę galią ir garso kokybę, tačiau taip pat išsiskiria tuo, kad joje naudojami komponentai, leidžiantys pasiekti itin ilgą tarnavimo laiką, net jei ji naudojama renginių metu.

     NAIM įrangoje naudojami radiatoriai reaguoja į didėjantį tūrį, kad užtikrintų optimalų aušinimą, o tvirtos medžiagos reiškia, kad jie gali tarnauti daugelį metų.

     Platus išvesčių ir įvesčių asortimentas

     NAIM sukurta 200 linijos garso įranga leidžia sąveikauti su įvairiais įrenginiais, nes naudojama plati garso įvesčių ir išvesčių paletė, įskaitant analogines, XLR, RCA išvestis, ausinių lizdus, taip pat leidžia prijungti patefonus, CD grotuvus ir kitų tipų įrangą.

     Jie taip pat veikia su "Ethernet" ir "Wi-Fi", todėl galima laidiniu ir belaidžiu būdu prisijungti prie įvairių įrenginių ir populiarių srautinio duomenų siuntimo paslaugų "Spotify", "TIDAL", "Qobuz", "Apple Music" ir internetinio radijo.

     Bendradarbiavimas su "Focal & Naim" programėle

     Programėlė "Focal & Naim" skirta patogesniam NAIM prekės ženklo įrenginių valdymui. Ją galima naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą namų hi-fi sistemai valdyti, taip pat ji suteikia greitą ir paprastą prieigą prie internete esančių kūrinių.

     Naudojant "Focal & Naim" programėlę galima akimirksniu paleisti muziką iš interneto - milijonai kūrinių pasiekiami ranka ir jų galima ieškoti per programėlę.

     Jei norite papildyti savo namų garso sistemą NAIM 200 serijos maitinimo šaltiniais, stiprintuvais ar priešstiprintuvais, apžiūrėkite visus turimus modelius mūsų "Audio Forum" salonuose arba pasinaudokite mūsų internetine parduotuve ir užsisakykite juos su greitu pristatymu jūsų adresu.