300 SERIJA

1 product

300 SERIJA

Aktyvūs filtrai

300 SERIJA

Aukštos klasės komponentai, pažangios technologijos, užtikrinančios išskirtinę garso kokybę, preciziška rankų darbo kokybė ir įspūdinga išvaizda - tai svarbiausi "Naim" 300 serijos modeliai. Ją sudaro įranga, nustatanti naujus standartus garso pramonėje ir stebinanti krištolo skaidrumo tonų gausa, dinamiška galia ir išskirtinėmis savybėmis. Peržiūrėkite visą "Naim 300" seriją, kurią galite įsigyti mūsų "Audio Forum" salone!

Platus asortimentas

Garsaus Anglijos garso įrašų gamintojo "Naim" 300 serija buvo sukurta siekiant patenkinti muzikos mėgėjų, ieškančių bekompromisės klausymo kokybės, reikalavimus.

Populiariąją 300 seriją sudaro išankstiniai stiprintuvai, gramofono imtuvai, galios stiprintuvai, maitinimo šaltiniai ir srautinio duomenų perdavimo įrenginiai, skirti muzikos transliavimui. Juos derinant su papildomais komponentais - garsiakalbiais, ausinėmis, patefonais, grotuvais ir kita garso įranga - galima sukurti aukštos klasės universalų įrenginį.

Visi komponentai puikiai dera tarpusavyje ir yra lengvai derinami, todėl galima greitai ir lengvai sukurti individualią garso sistemą.

Aukščiausios kokybės garsas iš kelių šaltinių

300 serijos įrenginiai leidžia klausytis muzikos iš įvairių šaltinių, todėl jie patenkins ir klasikinės muzikos mėgėjus, ir tuos, kurie pirmenybę teikia šiuolaikinėms srautinių transliacijų paslaugoms.

300 serijos gramofono imtuvai idealiai tinka naudoti kartu su plokštelių grotuvais, kad klausantis vinilinių plokštelių būtų pasiektas geriausias muzikinis našumas. Juos galima naudoti ir klausantis muzikos iš prijungtų garsiakalbių, ir per ausines.

Naudotojams, kurie naudojasi srautinio duomenų perdavimo paslaugomis, skirtas "Naim" streameris - didelės raiškos muzikos srautiniam perdavimui skirtas įrenginys, kad galėtumėte mėgautis puikiu skaitmeninių failų skleidžiamo garso diapazonu ir turtingumu. Naim streameriai palaiko formatus iš UPnP įrenginių ir veikia su populiariomis transliacijos paslaugomis. Patogų valdymą užtikrina intuityvi programėlė.

Dviejų režimų dizainas

Išskirtinis "Naim" siūlomų priadinių stiprintuvų ir stiprintuvų bruožas - jų dvimodulė konstrukcija, kuri leidžia optimaliai izoliuoti komponentus, kad sumažėtų nepageidaujamų trukdžių, darančių įtaką garso kokybei.

Atskyrus maitinimo šaltinio modulį nuo "Naim" įrangoje esančių jautrių elektroninių komponentų, buvo veiksmingai sumažinti elektromagnetiniai trukdžiai, sukeliantys toninius iškraipymus.

Be to, reikia atkreipti dėmesį į tiksliai sureguliuotą laidų topologiją, kuri taip pat sumažina iškraipymų riziką.

Stabilus veikimas net į 2 omus

Naudojant "Naim" 300 serijos stiprintuvus galima užtikrinti išskirtinę garso kokybę ir maksimalų stabilumą derinant su įvairių tipų išorine įranga.

Nors šie stiprintuvai leidžia veikti net esant 8 omų varžai, jie taip pat garantuoja stabilumą esant mažesnei 2 omų varžai be jokio pastebimo neigiamo poveikio klausymo patirčiai. Taigi su jais galima pasiekti ir išskirtinę galią, ir aiškų garsą.

Sprendimai, žinomi iš Statement serijos

300 serijos, įskaitant "Naim 300" serijos stiprintuvus, išskirtinumas yra tas, kad naudojami komponentai, žinomi iš išskirtinės "Naim" serijos "Statement".

Ypač verti dėmesio čia naudojami nauji tranzistoriai, žymimi NA009, kuriems sukurti Naim ekspertams prireikė daugiau nei metų. Be to, jie pagrįsti DR (Discrete Regulator) maitinimo šaltinio technologija, kuri leidžia užtikrinti labai sklandų ir stabilų maitinimą, o tai labai svarbu garso prietaisams, kuriuose įrengtos jautrios elektroninės schemos.

Naudojant šiuos du sprendimus, "Naim" 300 serijos įrenginiai gali pasiūlyti išskirtinę muzikos kokybę, be kita ko, jos nuoseklumo, ritmiškumo ir tempo požiūriu. Būtent todėl juos mėgsta muzikos mėgėjai.

Galingos aušinimo sistemos

Veikdami "Naim" 300 serijos priešstiprintuvai ir stiprintuvai pasižymi maksimaliu našumu, nes juose įrengtos veiksmingos aušinimo sistemos, kurios efektyviai išsklaido perteklinį šiltą orą ir į įrenginį tiekia vėsų orą.

Itin tylūs kintamo greičio ventiliatoriai, sumontuoti ant didelių šasi viduje esančių radiatorių, kartu veiksmingai skatina oro cirkuliaciją ir nesukelia vibracijos.

Jei ieškote patikrintų aukštos klasės garso sistemos komponentų, peržiūrėkite visus "Naim" 300 serijos stiprintuvus, priešstiprintuvus, srautmačius ir maitinimo šaltinius, kuriuos rasite mūsų "Audio Forum" asortimente!