Bluetooth kolonėlė Portable Home Speaker
   Bluetooth kolonėlė Portable Home Speaker
   Bluetooth kolonėlė Portable Home Speaker

   Bluetooth kolonėlė Portable Home Speaker

   419,00 €
   su PVM
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Bose Portable Home Speaker“ – belaidė bei nešiojama kolonėlė, turinti valdymo balsu galimybę bei integruotą „Bluetooth“ technologiją. Namuose šią kolonėlę galite nešioti iš vieno kambario į kitą, o išeidami iš namų - pasiimti su savimi. Naudojant „Wi-Fi“, galite valdyti šią kolonėlę balsu ir transliuoti muziką tiesiai iš internetinių muzikos transliavimo platformų. Ten, kur nėra interneto ryšio, galite valdyti kolonėlę, kaip ir bet kurią kitą nešiojamą kolonėlę, naudodami mobilųjį telefoną ar kitą prietaisą. Nesvarbu, ko klausotės ar kur klausotės, „Portable Home Speaker“ leis tai išgirsti 360 laipsnių kampu.

   Kaip ir „SoundLink Revolve“ ir „SoundLink Revolve +“ kolonėlės, nešiojama „Bose Portable Home Speaker“ yra skirtas skleisti kokybišką garsą visomis kryptimis. Didesnis kolonėlės korpusas leidžia išgauti daug daugiau žemų dažnių. Padėkite kolonėlę kambario viduryje, ir visa patalpa bus užpildyta nuostabiu garsu.

   „Bose Portable Home Speaker“ gali transliuoti muziką iš pačių populiariausių muzikos transliavimo platfomų. Spotify, Amazon Music, Deezer, internetinio radijo klausymosi galimybė bei daug daugiau. Atsisiųskite nemokamą „Bose Music“ programėlę, kad gautumėte instrukcijas, kaip žingsnis po žingsnio sukonfiguruoti šią kolonėlę. Programėlę taip pat leis patogiai bei paprastai valdyti muziką, radijo stotis, nuolat atnaujinti kolonėlės programinę įrangą bei grupuoti šią kolonėlę su kitais „Bose“ produktais, kurie taip pat turi bevielės namų garso sistemos funkcionalumą.   Garsas, sklindantis 360 laipsnių kampu

   Atsparumas drėgmei

   Baterijos veikimo laikas: iki 12 val

   Galimybė prisijungti prie kolonėlės Wi-Fi, Bluetooth bei AirPlay 2

   Galimybė valdyti kolonėlę balsu, prisilietimu arba programėle

   Bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumas

   „Bluetooth“ veikimo atstumas: apie 9 metrai


   BOSE
   BOSEPORTABLEHOMESPKRTRPLBLK
   1 Vienetas

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau

   Bluetooth kolonėlė Portable Home Speaker

   419,00 €
   su PVM