Naim NDX2 Tinklo Grotuvas OUTLET
   Naim NDX2 Tinklo Grotuvas OUTLET
   Naim NDX2 Tinklo Grotuvas OUTLET
   Naim NDX2 Tinklo Grotuvas OUTLET
   Naim NDX2 Tinklo Grotuvas OUTLET
   Naim NDX2 Tinklo Grotuvas OUTLET

   Naim NDX2 Tinklo Grotuvas OUTLET

   4 699,00 €
   6 999,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 2 300,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 5 000,00 € −301,00 €

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Kiekis

   Paskutinė prekė

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Išparduodame ekspozicijoje buvusią įrangą. Šie produktai gali turėti įvairių defektų bei matomų naudojimosi jais požymių. Šių išparduodamų prekių asortimentą sudaro prekės, kurios yra matomos nuotraukose. Geros, kaip naujos. Šiems produktams yra taikoma pilnas garantinis aptarnavimas. Šiuos produktus galite rasti Vilniuje, Žalgirio 135, Audio Forum. Šiuos produktus taip pat galime Jums pristatyti į namus visoje Lietuvoje. Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės.

   • -Pasaulinio lygio našumo universalus ir atnaujinamas NDX 2 įkūnija dabartinį technikos lygį. Daugybė funkcijų, tokių kaip didelės raiškos UPnPTM transliacija, "AirPlay", "Chromecast", "Bluetooth" (aptX HD), "Spotify Connect", TIDAL, "Roon" suderinamumas, "vTuner" internetinis radijas ir daugialypės terpės transliacija, taip pat skaitmeninės ir USB įvestys, suteikia visas jungtis, kokių tik galite pageidauti.
   • Tačiau kurdami NDX 2 tinklo grotuvą daugiausia dėmesio skyrėme jo našumui. Kartu su specialiai sukurta "Naim" transliacijos platforma įdiegėme patobulintą DAC ir diskrečiąsias analogines pakopas. Dėl šių ir daugelio kitų patobulinimų, palyginti su pripažintu pirmtaku, "NDX 2" yra garsinė jėga, su kuria reikia skaitytis ir kuri užtikrina itin svaiginančią ir gyvybingą atkūrimo kokybę.
   • Garso įvestys: Skaitmeniniai (S/PDIF): 2 x optinis TOSLink (iki 24bit/96 kHz), 1 x bendraašis RCA (iki 24bit/192 kHz, DoP 64Fs), 1 x bendraašis BNC (iki 24bit 192 kHz, DoP 64Fs), USB: 2 x A tipo USB lizdas (priekyje ir gale - 1,6A įkrovimas), transliacija: "Chromecast", "Apple AirPlay", TIDAL, "Spotify® Connect", "Bluetooth" (AptX HD), internetinis radijas, UPnP™ (didelės raiškos transliacija), "Roon Ready", analoginis: 1 x RCA pora, 1 x 5 kontaktų DIN
   • Tinklas: Ethernet (10/100 Mbps), "WiFi" (802.11 b/g/n/ac su išorine antena)

   NAIM
   NDX2*outlet
   1 Vienetas

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: