ION Classic LP Plokštelių grotuvas
   ION Classic LP Plokštelių grotuvas
   ION Classic LP Plokštelių grotuvas
   ION Classic LP Plokštelių grotuvas

   ION Classic LP Plokštelių grotuvas

   89,00 €
   su PVM
   Spalva :
   Kiekis

   Prekė su papildomais pasirinkimais

   Ion Classic LP Black yra plokštelių grotuvas su 12V 0.2A DC maitinimo adapteriu, USB laidu (5 pėdos / 1,5 m) ir 45 aps./min adapteriu.

   Turite būti prisijungę, kad galėtumėte derėtis dėl kainos

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 14 dienų grąžinimo garantija14 dienų grąžinimo garantija

   Mėgstate muziką. Visą gyvenimą kaupėte vinilų kolekciją. Ir nors ilgitės didelių, drąsių albumų viršelių, trokštate skaitmeninių muzikos failų patogumo. Sveiki atvykę į ION Audio Classic LP™ pasaulį. Tai ne tik patefonas - "Classic LP" yra hibridinis techninės ir programinės įrangos sprendimas klasikinės muzikos mėgėjams. Classic LP prasideda kaip malonus jūsų namų pramogų sistemos papildymas. Tiesiog prijunkite "Classic LP" prie savo garso / vaizdo imtuvo (per RCA išvestis) ir vėl mėgaukitės mėgstamų plokštelių skambesiu. Turėdamas fiksuotą patefono rėmą, keraminę kasetę, dirželiu varomą lėkštę ir tikslią elektroniką, "Classic LP" be vargo šiltai ir aiškiai atkurs visus jūsų vinilinius albumus ir 45 rpm singlus, ir net senus 78 rpm. Tačiau "Classic LP" gali daug daugiau.

   "Classic LP" komplekte yra nuo dulkių apsaugantis dangtelis ir veltinio apsauginis kilimėlis, kad galėtumėte pasirūpinti savo įrašais. Nerezonuojantis medinis pagrindas padengtas išskirtine blizgia juoda spalva, kad derėtų prie bet kokio interjero dizaino. "Classic LP" užpildo atotrūkį tarp praėjusių metų hitų ir šiuolaikinio skaitmeninio amžiaus. Naudodami vieną USB laidą, prijunkite "Classic LP" prie namų kompiuterio. Paleiskite "EZ Vinyl" programinę įrangą ir galite pradėti kurti skaitmeninį klasikinių įrašų archyvą. Programinė įranga "EZ Vinyl Conversion" padės jums žingsnis po žingsnio atlikti šį procesą. Tiesą sakant, programinė įranga gali net automatiškai sukurti takelių rodyklę su atskiru failu kiekvienai dainai. Saugokite savo vertingą vinilinę plokštelę nuo susidėvėjimo ir mėgaukitės savo mėgstamų dainų, saugomų kaip skaitmeniniai muzikos failai, perkeliamumu ir patogumu.

   ION
   CLASSIC LP WD

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   0812715016913
   Skaityti daugiau