Tai, kas paverčia Loewe produkciją pranašesnę už konkurentų - vokiški inžineriniai sprendimai, puikiai žinomi dėl išskirtinio dėmesio net ir pačioms menkiausioms detalėms. Visą tai yra daroma dėl puikios patirties žiūrint mėgstamus filmus, serialus ar įvairias televizijos laidas. Vokiečių specialistai užtikrina, jog kiekvienas Loewe televizorius būtų individualiai sukalibruotas bei optimizuotas nepriekaištingam vaizdui ir garsui. Dabartiniai Loewe televizoriai palaiko naujausias technologijas, tokias kaip 4K OLED, HDR10, HGL bei Dolby Vision™. Šie televizoriai taip pat užtikrina ir puikią garso kokybę, kuri yra sukuriama įmontuotų soundbar garso sistemų.

We.SEE serija yra puiki naujausių technologijų kombinacija. Visos šios technologijos taip pat yra naudojamos ir kitų Loewe televizorių gamyboje. Unikalus stilius, spalvos ir dizainas. We.SEE serija yra būtent tai, kas padeda efektyviai bei skoningai pagyvinti esamą namų interjerą visai naujais standartais.

Loewe Sound yra sprendimas tiems, kurie geba mėgautis kokybiška muzika bei filmais. Kartu su šiais produktais Jūs patirsite naujus garsus bei sugebėsite atrasti net ir pačius menkiausius garsus dialoguose ir filmuose. Pasinerkite į bevielių namų garso sistemų bei bevielių kolonėlių pasaulį, įsimylėkite savo mėgstamiausią filmą iš naujo su soundbar garso sistemomis ir suteikite kiekvienai savo dienai naują galimybę mėgautis šiais įrenginiais.

Loewe Sound yra sprendimas tiems, kurie geba mėgautis kokybiška muzika bei filmais. Kartu su šiais produktais Jūs patirsite naujusLeiskite sau būti išgirstais su We.HEAR produktais. Ši serija yra sukurta gero garso mylėtojams. Kompaktiškos ir nešiojamos Bluetooth kolonėlės užtikrins pačią geriausią garso kokybę visur, kur tik norite. Platus šių įrenginių funkcionalumas ir patvarios baterijos suteiks begalę laimės bei galimybę muzikos klausyti bet kur.

Platus įvairių priedų pasirinkimas leis Jums susikurti asmeninę televizoriaus komplektaciją pagal savo poreikius. Būtent šios galimybės leidžia televizorių stayti taip, kaip tik norite. Pakabinkite televizorių ant sienos ar statykite jį ant specialaus stovo - pasirinkite tai, kas labiausiai tenkina Jūsų poreikius. Šios galimybės galioja visiems Loewe produktams.