Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
 • Pakuotė

Stereo Sistema: MODEL 30 i SACD 30n

6 398,00 €
Su mokesčiais

Rodyti istorinę produkto kainą

Pasirinkite rinkinio spalvą

Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30

Spalva
 • Juoda
 • Silver-Gold

Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas

Spalva
 • Juoda
 • Silver-Gold

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija


Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30 Integruotas Stereo Stiprintuvas MODEL 30

Spalva


Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas Marantz SACD 30n Tinklo ir CD Grotuvas

Spalva

Komplektas

Integruotas Stereo Stiprintuvas Marantz MODEL 30


 • Sukurtas remiantis 110 metų patirtimi, kad įtiktų net ir patiems išrankiausiems audiofilams, „Denon PMA-A110“ yra geriausias pasirinkimas klausytojams, norintiems sukurti svajonių 2 kanalų „Hi-Fi“ sistemą. PMA-A110 integruotas stiprintuvas, maitinamas „Denon“ patentuotos „Advanced Ultra High Current“ (UHC) technologijos. Lengvai prijunkite tiek analoginius, tiek skaitmeninius šaltinius arba patefoną, nes šis stiprintuvas taip pat turi integruotą ir fonokorektorių. Klausykitės savo mėgstamo „Hi-Res“ garso turinio per „Quad 384-kHz / 32-bit DAC“ su didžiausia garso kokybės skiriamąja geba. Šis stiprintuvas puikiai dera su „DCD-A110“.
  • - Puiki garso kokybė nuo 1910 metų:„Denon“ didžiuojasi išleidusi mūsų riboto leidimo „Anniversary Series“ sidabro grafito pavyzdinį „PMA-A110“ integruotą stereo stiprintuvą
  • - Jubiliejinis produktas:Visi „Denon“ stiprintuvai gali pasigirti išskirtine garso kokybe, o šį modelį „Denon“ specialiai patobulino kaip .
  • - 160W galia vienam kanalui:Užtektinai galios, kuri įgalins pilnai atsiskleisti Jūsų mėgstamoms kolonėlėms.
  • - Reputacija, kuria verta pasitikėti: Komplektacijoje rasite specialų sertifikatą su vyriausiojo inžinieriaus parašu. Šiam stiprintuvui taip pat yra suteikaima 5 metų garantija.
  • - 7 kartos „Advanced Ultra High Current (UHC)“ bei „MOS Single-push-pull“ technologijos:Mėgaukitės plataus pralaidumo garsu, nuo gilių bosų iki išsamių aukštųjų taškų ir išgirskite kiekvieną mėgstamų dainų detalę.
  • - Gale esanti USB-B jungtis:Aukštos raiškos garso formatų palaikymas iki 384-kHz/32-bit bei 11.2-MHz DSD.
  • - Integruotas aukštos klasės S/A signalo keitiklis:Mėgaukitės dar geresne garso kokybe ir girdima galia keturis kartus padidindami keturių lygiagrečių kanalų S/A signalo keitikliu išėjimo srovę. Patirkite „Hi-Res“ garso atkūrimą ir mėgaukitės mėgstamomis dainomis aukščiausios kokybės.
  • - Ultra AL32 Processing technologija suteiks dar geresnę garso kokybę:„Ultra AL32 Processing“ technologija yra tarsi unikali savybė su duomenų interpoliacijos algoritmu, kad būtų pasiektas didelis bitų ir daug imčių išvesties našumas.
  • - Tyras analoginio signalo atkūrimas: Jei norite mėgautis muzika be jokių skaitmeninių trukdžių, nustatykite analoginį režimą.
  • - Premium klasės MM & MC fonokorektorius:Prijunkite prie šio stiprintuvo patefoną ir mėgaukitės savo vinilinių plokštelių kolekciją.
  • - Vibracijoms atspari stiprintuvo konstrukcija:bracijoms atspari stiprintuvo konstrukcija:
  • - Apgalvotas stiprintuvo dizainas su trumpais signalo keliais:Išgirskite gryną, nepriekaištingą garsą, naudodamiesi specialia „Source Direct“ funkcija per trumpiausią signalo kelią.
  • - Dvigubas transformatorius su atskirai susuktais laidais ir valdymo grandinėms:Pašalina trukdžius ir optimizuoja garso kokybę, suteikdama daugiau galios.
  • - Automatinis stiprintuvo įsijungimas: Paprasčiausiai prijunkite televizorių prie „PMA-A110“ ir naudodami koaksialinius arba optinius laidus nustatykite „TV-Auto-Play“ režimą, kad įjungus televizorių, stiprintuvas įsijungtų automatiškai

  Duomenų lapas

  Garantija
  24 mėnesių
  PHONO įvestis
  Taip
  Analoginė įvestis
  6
  Analoginė išvestis
  1

  "Marantz SACD 30n" žymi visiškai naują kelią garso pasaulyje. Atsižvelgdama į istorinį "Marantz" paveldą, komanda modernizavo visus prekės ženklui būdingus aspektus. Naujieji MODEL 30 ir SACD 30n, semdamiesi įkvėpimo iš legendinių gaminių, tokių kaip originalusis "Audio Consolette", "Model 30", "Model 2250" ir "Model 9", perima klasikinio "Marantz" dizaino elementus ir sujungia juos su visiškai atnaujintu požiūriu į konstrukciją ir medžiagas.


  "Pagrindinis mūsų tikslas kuriant naujuosius "Marantz" komponentus buvo efektyviai perteikti šio prekės ženklo amžinumą, muzikalumą ir aistrą, kurią jis pasauliui dovanoja jau beveik 70 metų." - "Classé" ir "Marantz" prezidentas Joelis Sietsema. 

  Siekdami garso tobulumo

  Naujajame SACD 30n naudojamas "Marantz" patentuotas SACDM-3L transportavimo mechanizmas, sukurtas tik tam, kad atkurti SACD, CD ir muziką, įrašytą duomenų diskuose, būtų kuo našesnis. 

  Be to, grotuvas tinkamai pritaikytas šiuolaikinių muzikos entuziastų, norinčių naudotis muzikos failų kolekcijų bibliotekomis ir pirmaujančiomis internetinėmis transliacijos paslaugomis, poreikiams patenkinti. Naudojant "HEOS Built-in" platformą, "SACD 30n" sujungia aukštos kokybės CD/SACD grotuvą, moderniausią skaitmeninio šaltinio centrą, USB-DAC keitiklį ir įmontuotą priešstiprintuvą.

  Marantz HDAM-SA2

   

  "SACD 30n" ausinių stiprintuve naudojamas specialus, išskirtinis "Marantz" HDAM-SA2 stiprintuvo modulis, pasižymintis itin mažu signalo ir triukšmo santykiu. Kad būtų galima naudoti su kuo įvairesnėmis ausinėmis, stiprinimo koeficientą galima reguliuoti pasirenkant vieną iš trijų nustatymų - žemą, vidutinį ir aukštą - ir taip užtikrinti suderinamumą su didelės varžos ausinėmis.

  Heos Bulit-in

  Naudodamas "HEOS Built-in" platformą, "SACD 30n" grotuvas palaiko FLAC rinkmenas nuo 44,1 kHz iki 192 kHz su iki 24 bitų skiriamąja geba, DSD 2,8 MHz ir DSD 5,6 MHz, ALAC ("Apple Lossless") rinkmenas, taip pat MP3 rinkmenas iš muzikos transliavimo paslaugų, įskaitant "Amazon Music HD", "Tidal" ir daugelį kitų.

  "HEOS Built-in" taip pat suteikia didesnį klausymosi lankstumą ir prieigą prie daugybės naudingų funkcijų, įskaitant "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Siri" balso valdymo asistentų palaikymą, kad galėtumėte lengvai leisti muziką, keisti dainas ir dar daugiau.

  Marantz Musical Mastering

  SACD 30n naudojama patentuota "Marantz Musical Mastering" technologija (MMM-Stream ir MMM-Conversion), užtikrinanti optimalų skaitmeninio garso konvertavimą. PCM įvesties signalas konvertuojamas į 11,2 MHz DSD formatą naudojant "MMM-Stream". Gautas aukšto dažnio signalas apdorojamas MMM konversijos skyriuje (vietoj įprasto DAC), kad būtų gautas išvesties analoginis signalas.

  Du sistemos laikrodžiai užtikrina kuo tikslesnį įvesties signalo konvertavimą, nesvarbu, ar jis gaunamas iš disko, ar iš skaitmeninių įėjimų, nuo 44,1 kHz iki 384 kHz. Galiausiai analoginis signalas perduodamas į garsųjį "Marantz" HDAM modulį išvesties skyriuje, todėl užtikrinama optimali garso kokybė.

  Duomenų lapas

  Garantija
  24 mėnesių
  Bluetooth
  Taip
  AirPlay 2
  Taip
  Optinis įvestis
  1-2
  Koaksialinė įvestis
  1-2
  Interneto radijas
  Taip
  Multiroom sistema
  Taip
  USB lizdas
  Taip
  Analoginė išvestis
  1
  Skaitmeninė išvestis
  Taip
  AUDIO formato palaikymas
  SA-CD
  AUDIO formato palaikymas
  ALAC Apple Lossless
  AUDIO formato palaikymas
  DSD
  AUDIO formato palaikymas
  MP3
  AUDIO formato palaikymas
  WAV
  AUDIO formato palaikymas
  WMA
  AUDIO formato palaikymas
  CD
  AUDIO formato palaikymas
  CD-R/RW
  Skaityti daugiau

  10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

  c