Marantz Stereo 70s resyveris
   Marantz Stereo 70s resyveris
   Marantz Stereo 70s resyveris
   Marantz Stereo 70s resyveris
   Marantz Stereo 70s resyveris
   Marantz Stereo 70s resyveris
   Marantz Stereo 70s resyveris
   Marantz Stereo 70s resyveris

   Marantz Stereo 70s resyveris

   999,00 €
   su PVM
   Spalva :
   Kiekis

   Prieinamas

   "STEREO 70s" pasižymi aukščiausios kokybės gamyba ir nesenstančiu "Marantz" stiliumi, kartu integruojant naujausias garso technologijas, kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės klausymasis.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Marantz Stereo 70s

   Ženkite į naują didelio našumo, istorinio paveldo ir legendinio meistriškumo pasaulį.

   MUZIKA IR FILMAS

   75 vatų vienam kanalui

   Stereo stiprintuvas užtikrina aiškų, detalų, šiltą, erdvų ir dinamišką bet kokio šaltinio garsą

   8K HDMI

   Su šešiomis HDMI įvestimis (3 8K) galima prijungti transliuotojus, žaidimų konsoles, "Blu-Ray" grotuvus ir kt. HDMI-ARC leidžia paprastai prijungti prie televizoriaus arba projektoriaus.

   Du žemų dažnių garsiakalbio išvestys

   Du žemųjų dažnių garsiakalbio išvestys suteikia gilius ir galingus žemus dažnius. Pritaikykite žemus dažnius iki tobulumo naudodami plačias garsiakalbių ir žemų dažnių garsiakalbių konfigūravimo parinktis, kurias rasite meniu.

   Pradinio stiprintuvo išvestis

   Naudodami pradinio stiprintuvo režimą galite prijungti išorinį stiprintuvą, kad užtikrintumėte dar geresnę garso kokybę ir didesnę galią, jei vėliau nuspręstumėte jį patobulinti.

   TIKITE KOKYBE

   Namų kino teatras tik su dviem kanalais

   "STEREO 70s" suderina mūsų "CINEMA" serijos AV imtuvų lankstumą ir funkcijas ploname ir paprastame 2 kanalų imtuve. 8K HDMI ir ARC leidžia lengvai prijungti išmaniuosius televizorius, žaidimų konsoles ir transliacijos sistemas. Ekranas naudoja televizoriaus ekraną, kad būtų lengviau atlikti nustatymus. Iki 2 žemų dažnių garsiakalbių palaikymas reiškia daug gilių žemų dažnių, net jei naudojate nedidelius knygų lentynų garsiakalbius.

   Aukštos raiškos garsas

   Kruopščiai suprojektuotas naudojant specialiai atrinktus komponentus, STEREO 70s atskleidžia natūralų garso gylį ir galią. Krištolo skaidrumo skaitmeninis iki 192 kHz 24 bitų garso ir DSD dekodavimas atveria naują didelės raiškos muzikos pasaulį, kuriame gylis, plotis ir aiškumas nepasiekiami iš prarastų failų.

   Dailus ir elegantiškas

   "Marantz" dizainas yra nepavaldus laikui, elegantiškas - tai gaminių kuriamų muzikinių garsų išraiška. Mūsų pusiausvyros ir simetrijos filosofija atsiskleidžia mūsų skambesyje ir dizaine. Kruopščiai suprojektuotas kompaktiškame korpuse, STEREO 70s tinka ten, kur standartinė įranga negali.

   Integruota "HEOS®" kelių patalpų transliacija

   Integruota HEOS® technologija leidžia mėgautis mėgstama muzika bet kuriame namo kambaryje ir užtikrina belaidį garsą visuose namuose. Groti tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkti skirtingą dainą kiekvienam prijungtam kambariui - pasirinkite patys.

   MARANTZ
   STEREO70SN1SG
   10 Prekės
   2023-12-08

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   0747192140281
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: