Denon DRA-800H Stereo resyveris
   Denon DRA-800H Stereo resyveris
   Denon DRA-800H Stereo resyveris
   Denon DRA-800H Stereo resyveris
   Denon DRA-800H Stereo resyveris
   Denon DRA-800H Stereo resyveris
   Denon DRA-800H Stereo resyveris
   Denon DRA-800H Stereo resyveris

   Denon DRA-800H Stereo resyveris

   549,99 €
   599,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 49,01 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 589,99 €

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   "Denon" patenkina visus, kurie svajoja turėti tradicinio dydžio stereofoninį įrenginį su moderniausiomis tinklo funkcijomis ir galimybe jį prijungti prie televizoriaus, tačiau uždarytą viename korpuse. DRA-800H yra būtent toks!

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   IŠPLĖSTINĖ HDMI VAIZDO ĮRAŠŲ SEKCIJA SU ARC

   Imtuve DRA-800H yra 5 HDMI įvestys ir 1 HDMI išvestis, palaikančios pilną 4K Ultra HD 60 Hz vaizdo raišką, 4:4:4 "Pure Color" subskleidimą, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), ARC, 3D ir BT.2020, kad būtų užtikrintos išskirtinės spalvos, aiškumas ir kontrastas. Garso grįžtamojo kanalo (ARC) palaikymas leidžia garsą siųsti tiesiai iš išmaniojo televizoriaus į resyverį vienu HDMI kabeliu.

   VAIZDO ĮRAŠŲ APDOROJIMAS

   HDCP 2.3 apdorojimas galimas visuose HDMI prievaduose, todėl galite mėgautis nuo kopijavimo apsaugotu turiniu. Mėgaukitės visišku suderinamumu su naujausiais HD ir "Ultra HD" televizoriais, "Blu-ray" grotuvais ir žaidimų konsolėmis.

   DIDELĖS RAIŠKOS GARSAS

   A / B GARSIAKALBIAI IR 2 ZONOS IŠANKSTINIO STIPRINTUVO IŠVESTIS

   FONINĖ ĮVESTIS PATEFONUI / VINILUI PALAIKYTI

   DVIGUBAS DAC KEITIKLIS

   Mėgaukitės puikiu garso ištikimumu klausydamiesi mėgstamų kūrinių didele raiška. DRA-800H resyveris su AKM 32 bitų DAC siūlo didelės skiriamosios gebos garso atkodavimą su daugeliu failų tipų be nuostolių, įskaitant ALAC, FLAC ir WAV iki 24 bitų / 196 kHz. Jis taip pat suderinamas su DSD 2,8 / 5,6 MHz failais (DSD yra SACD garso kodavimo formatas). Atkurkite muziką iš USB atmintinių naudodami USB priekinį skydelį arba iš tinklo šaltinių. DRA-800H taip pat palaiko kitus failų tipus, pavyzdžiui, MP3 ir WMA.

   Prijunkite dvi A / B perjungiamų garsiakalbių poras arba išplėskite sistemą į antrą kambarį ir klausykitės kito šaltinio 2 zonoje, naudodami išankstinio stiprintuvo išvestį.

   "Denon" jau beveik 50 metų kuria patefonus ir patefonų imtuvus. DRA-800H imtuve yra įmontuota "Phono" įvestis, todėl prie jo galima tiesiogiai prijungti patefoną. Klausykitės savo vinilinių plokštelių kolekcijos su išskirtinės kokybės garsu.

   DRA-800H naudoja aštuonių kanalų aukštos kokybės DAC, kad būtų užtikrintas nuostabus stereofoninis vaizdas ir detalumas. Kiekviename kanale, įskaitant žemųjų dažnių garsiakalbio išvestį, naudojami du DAC, todėl girdėsite didesnį dinaminį diapazoną ir geresnį signalo ir triukšmo (s / n) santykį.

   SUDERINAMUMAS SU AMAZON ALEXA

   SUDERINAMUMAS SU GOOGLE ASSISTANT

   BALSO VALDYMAS AIRPLAY 2 + APPLE SIRI

   Belaidžiu būdu valdykite resyverį DRA-800H naudodami "Amazon Alexa" ir savo balsą. Reguliuokite garsumą, pereikite prie kitos dainos, perjunkite skirtingų medijos grotuvų įvestis ir dar daugiau - tiesiog paklauskite. Atsisiųskite nemokamą HEOS Home Entertainment Skill programėlę, kad įjungtumėte "Amazon Alexa" balso komandas savo DRA-800H. Reikalinga "Alexa" programėlė ir "Amazon Echo", "Dot" arba lygiavertis įrenginys.

   Įjunkite muziką HEOS programoje, tada paprašykite "Google" asistento pakeisti garsumą, groti, pristabdyti, praleisti kūrinius ir dar daugiau.

   Naudodami "AirPlay 2" belaidžiu būdu transliuokite muziką į imtuvą arba sugrupuokite su kitais su "AirPlay" suderinamais garsiakalbiais ir pripildykite visus namus muzikos. Siųskite dainas iš mėgstamų muzikos paslaugų, tokių kaip "Apple Music" ir "Spotify", arba žiūrėkite vaizdo įrašus iš tokių paslaugų kaip "YouTube" ir "Netflix" iš bet kurio "iPhone", "iPad", "Mac" ar "Apple TV" ir klausykitės puikiai su "AirPlay 2" šaltiniais sinchronizuoto garso.

   HDMI su 4K Ultra HD palaikymu

   Naudodami DRA-800H galite mėgautis aukštos kokybės "Hi-Fi" garsu tiek iš analoginių, tiek iš skaitmeninių šaltinių. Imtuve yra FM ir DAB+ radijo imtuvas. Be to, dėl daugybės įėjimų galite prijungti daugybę išorinių įrenginių. Tarp jų yra "Phono" įvestis, skirta patefonams su MM kasetėmis prijungti, analoginės įvestys ir HDMI įvestys, palaikančios 4K Ultra HD. Su DRA-800H taip pat galite transliuoti mėgstamą muziką naudodamiesi "Heos" programėle. Be to, imtuvas priima garsą per "AirPlay2" ir "Bluetooth". Įrenginio priekyje esantis USB prievadas skaito MP3, WAV, FLAC, ALAC ir DSD (2,8/5,6 MHz) failus.

   Stereo resyveris

   DRA-800H yra stereofoninis imtuvas, kurio kiekvieno kanalo galingumas yra 100 W (esant 8 Om). Antrosios zonos garsiakalbius galime prijungti A/B režimu. Taip pat galima prijungti du žemų dažnių garsiakalbius. Denon inžinieriai labai stengėsi iš savo įrenginio išgauti maksimalią naudą. Tiek stiprintuve, tiek maitinimo bloke įdiegtos naujausios technologijos, kruopščiai pagaminti ir parinkti komponentai, atsakingi už garsą, leidžia patenkinti net reikliausius vartotojus. Kiekvienas, susipažinęs su "Denon" prekės ženklo garso charakteristikomis, įvertins visiškai kontroliuojamus žemus dažnius, pilną garso dinamiką ir išlaikytą aukštą detalumą viršutinėse garso juostose. Dizaineriai į DRA-800H įdiegė aukščiausios klasės DAC - 32 bitų AKM markės. Būtent jo dėka jūsų muzikos kolekcija bus pakylėta į aukštumas.

   Balso asistentai "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Siri

   DRA-800H atitinka šiuolaikinius standartus, todėl veikia su balso asistentais: "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Siri". Tai leidžia keisti garso takelį, reguliuoti garsumą ir pristabdyti muziką. Nors DRA-800H yra stereofoninis įrenginys, jis taip pat palaiko apdovanojimus pelniusį grafinį sąrankos asistentą - todėl galėsite nustatyti imtuvą tiksliai taip, kaip jums patinka, naudodamiesi intuityviu ir patogiu grafiniu meniu ekrane, rodomu televizoriuje arba projektoriuje. O jei jau kalbame apie DRA-800H prijungimą prie televizoriaus, čia svarbu paminėti, kad HDMI prievadai palaiko visą 4K vaizdo kokybę: 4K esant 60 Hz dažniui, HDR10, HLG, 4:4:4 spalvų raiška ir BT.2020 jam nekelia jokių problemų.

   Pagrindinės savybės:

   • galia: 100 W/kanalui (8 Om)
   • varža: 4-16 Om (jungiant vieną garsiakalbių porą) arba 8-16 Om (jungiant garsiakalbius A-B režimu)
   • energijos suvartojimas: 220W
   • Srovės suvartojimas budėjimo režimu: 0,1 W
   • įėjimai: 5 kartus HDMI, "Phono", 2 kartus analoginis garsas, 2 kartus optinis, koaksialinis, USB
   • išėjimai: HDMI (ARC), analoginis išankstinis išėjimas, 2x žemų dažnių garsiakalbis, 1x ausinės
   • ryšys: "Bluetooth", "Airplay2
   • Multiroom: Heos
   • balso asistentų palaikymas: "Google Assistant", "Amazon Alexa", "Apple Siri
   • Galima įsigyti juodos ir sidabrinės spalvos. Abiejų korpusų priekinė dalis iš aliuminio.

   DENON
   DRA800HSPE2
   2 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   WiFi
   Taip
   Bluetooth
   Taip
   AirPlay 2
   Taip
   HDMI (įvestis)
   5
   HDMI (išvestis)
   1
   Optinis įvestis
   1-2
   Koaksialinė įvestis
   1-2
   PHONO įvestis
   Taip
   Kanalų skaičius
   2.1
   DAB/FM palaikymas
   Taip
   Multiroom sistema
   Taip
   USB lizdas
   Taip
   Palaikoma vaizdo raiška
   4K
   Analoginė įvestis
   2

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   4951035069653
   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   Denon DRA-800H Stereo resyveris

   549,99 €
   599,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 49,01 €