Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas

   Denon AVC-X4800H 9.4 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas

   1 999,00 €
   2 599,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 600,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 1 799,00 € +200,00 €

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Prieinamas

   Japonijoje suprojektuotas ir pagamintas galingasis AVC-X4800H resyveris turi 9,4 kanalų. Palaikydamas "Dolby Atmos" ir DTS:X, taip pat "IMAX Enhanced" ir "Auro-3D", AVC-X4800H užpildo didesnes erdves kvapą gniaužiančiu 3D garsu. Naudodami įmontuotą HEOS® Built.In technologiją, mėgstamą muziką galite transliuoti belaidžiu ryšiu.

   Turite būti prisijungę, kad galėtumėte derėtis dėl kainos

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 14 dienų grąžinimo garantija14 dienų grąžinimo garantija

   Dolby Atmos

   Pajuskite kiekvieną Dolby Atmos dimensiją. Atnaujinkite savo namų kiną naudodami 5.1.4 kolonėlių sąranką, kad atskleistumėte visiškai įtraukiantį 3D garso potyrį iš Dolby Atmos turinio. Dolby Surround maišytuvas sujungia kolonėlės, kad sukurtų 3D garso pojūčius iš seno turinio. Dolby Atmos aukščio virtualizavimo technologija sukuria virš galvos skambančio garso pojūtį net ir be 5.1.2 sistemos. Taip pat galite mėgautis Dolby Atmos muzikos takeliais, pasiekiamais iš Apple Music, Amazon HD, TIDAL arba suderinamo srautinio perdavimo įrenginio.

   DTS:X

   DTS:X įtraukiantis garso turinys pateikia garsą ten, kur jis natūraliai skambėtų erdvėje, sukuriant tikrovišką, daugiamatį garsą. DTS Neural:X maišytuvas siūlo patobulintą senojo turinio panardinimą ir padidintą tikroviškumą. DTS Virtual:X suteikia įtraukiantį garsą be aukščio kanalų ir sukuria virtualius aukščio efektus 7.1, 5.1 arba 2.1 garsiakalbių sąrankoje.

   HDMI jungtis su ARC/eARC

   Palaiko naujausias technologijas visose HDMI įvesties ir išvesties srityse. ARC (garso grąžinimo kanalas) arba eARC (patobulintas garso grąžinimo kanalas) leidžia lengvai leisti TV garsą per AV imtuvą, naudojant tik vieną HDMI jungtį. „eARC“ suteikia HD ir 3D garso perdavimą, pvz., „Dolby TrueHD“, „DTS HD Master Audio“ ir „Dolby Atmos“, o ARC – tik įprastiniai 5.1 kanalo garso formatai arba PCM.

   8K / HDCP 2.3

   Mėgaukitės nepriekaištinga 8K vaizdo kokybe savo 8K televizoriuje arba projektoriuje. Palaiko tiek 8K perdavimą, tiek 8K 4K turinio padidinimą. Palaiko HDCP 2.3, naujausią apsaugos nuo kopijavimo standartą, kad būtų ramu transliuojant nuo kopijavimo apsaugotą turinį.

   Puikios spalvos su HDR 10+

   Palaiko HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), taip pat dinaminį HDR ir HDR10+ perdavimą. HLG siūlo HDR technologiją, o ne transliuojamą turinį. Tiek „Dynamic HDR“, tiek „HDR10+“ naudoja dinaminius metaduomenis, kad optimizuotų šešėlius ir šviesius elementus keičiantis ekranams.

   Dolby Vision

   Suderinamas su Dolby Vision, todėl galite mėgautis Dolby Vision turiniu iš suderinamo šaltinio įrenginio ir televizoriaus. Dolby Vision yra nuostabi HDR vaizdo gavimo technologija, kuri suteikia ekranui nepaprastų spalvų, kontrasto ir ryškumo.

   Kompiuteriniai žaidimai

   Palaiko kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), greitą kadrų transportavimą (QFT) ir automatinį mažo delsos režimą (ALLM), kad būtų galima sklandžiai žaisti be vėlavimo, kai yra prijungtas prie suderinamų žaidimų įrenginių.

   HEOS Built-in Technologija

   Su HEOS® Built-in, jūsų AV imtuvas gali belaidžiu būdu transliuoti muziką per suderinamus HEOS komponentus iš įvairių nemokamų ir aukščiausios kokybės srautinio perdavimo paslaugų. Be to, vartotojai belaidžiu būdu gali mėgautis mėgstama muzika bet kuriame namų kambaryje. Leiskite tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkite skirtingą dainą kiekvienam prijungtam kambariui naudodami įvairius srautinio perdavimo šaltinius. Pridėkite Denon Home garsiakalbius prie daugiau kambarių ir valdykite visa tai naudodami HEOS programą.

   Airplay 2 bei Apple Siri

   Naudokite AirPlay 2, kad galėtumėte belaidžiu būdu transliuoti Apple Music  AV imtuvą arba sugrupuoti su kitais su AirPlay suderinamais garsiakalbiais, kad pripildytumėte savo namus muzika.

   Suderinamumas su Amazon Alexa

   Valdykite AV imtuvą laisvų rankų įranga su Amazon Alexa ir savo balsu. Sureguliuokite garsumą, pereikite prie kito takelio, perjunkite įvairių medijos grotuvų įvestis ir dar daugiau – „Tiesiog paklausk“. Atsisiųskite nemokamą „HEOS Home Entertainment Skill“, kad įgalintumėte „Amazon Alexa“ balso komandas. Reikia „Alexa“ programos ir „Amazon Echo“, „Dot“ ar lygiaverčių. Funkcijų prieinamumas priklauso nuo regiono.

   Didelės raiškos garsas per USB įvestį

   Atraskite neįtikėtiną aukštos raiškos garso takelių tikslumą ir mėgaukitės muzika taip, kaip norėjo atlikėjas. Priekinis USB prievadas palaiko iki 24 bitų/192 kHz didelės raiškos garso atkūrimą iš USB įrenginio. Palaikomi garso formatai yra MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC ir ALAC.

   Bluetooth

   Sujunkite mėgstamas Bluetooth ausines su AV imtuvu, kad galėtumėte toliau klausytis mėgstamos muzikos, filmų ar TV programų naktį. Taip pat galite vienu metu leisti garsą iš kolonėlių ir Bluetooth ausinių. Jei jūsų šeimos narys ar draugas turi klausos sutrikimų, rekomenduojame šią sąranką. Vienu metu galite prijungti vieną porą ausinių.

   Multi-source, multi-room

   Šis AV imtuvas palaiko dviejų šaltinių, dviejų zonų garsą. Prijungus porą kolonėlių antrajame kambaryje prie AV imtuvo, galima mėgautis 5.1 kanalo erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir atskiru šaltiniu arba muzikos srautu antrame kambaryje, pavyzdžiui, kieme ar terasoje. Taip pat galite leisti tą patį garsą abiejuose kambariuose, todėl visi jūsų namuose gali mėgautis ir nudžiuginti mėgstamą komandą sekmadienio vakarą arba klausytis tos pačios dainos abiejuose kambariuose.

   Denon sąrankos asistentas

   Apdovanojimų pelnęs „Denon“ sąrankos asistentas pateikia paprastas, aiškias instrukcijas, kaip pradėti. Tiesiog prijunkite AV imtuvą prie televizoriaus ir vadovaukitės televizoriaus ekrane pateikiamomis instrukcijomis, kad prijungtumėte kolonėles, atliktumėte kolonėlių matavimus ir prijungtumėte šaltinio įrenginius. Kad būtų patogiau, AV imtuvas automatiškai pervadina HDMI įvestis, kai prijungiamas, arba galite pervardyti rankiniu būdu, kai jums patogu.

   Audyssey su kambario akustikos korekcijos technologija

   Denon AV imtuvai naudoja Audyssey EQ programinės įrangos rinkinį, kad būtų galima paprasta, tiksli sąranka ir kalibravimas. Su pridedamu Audyssey matavimo mikrofonu, Audyssey matuoja jūsų namų kino teatro kolonėlės  ir suderina AV imtuvą, kad jūsų kambaryje būtų sklandžiau ir optimaliausia bendra klausymo patirtis. Šis AV imtuvas palaiko Audyssey MultEQ kambario korekcijos technologiją. Kitos palaikomos „Audyssey“ funkcijos yra „Dyanmic EQ“ ir „Dynamic Volume“.

   Audyssey MultEQ Editor Programėlė

   Naudodami programėlę Audyssey MultEQ Editor galite pasiekti dar daugiau, eidami „po gaubtu“ norėdami peržiūrėti ir koreguoti detalaus derinimo nustatymus – tai leidžia tiksliau pritaikyti garsą prie konkrečių jūsų kambario problemų ir pritaikyti garsą pagal savo asmeninius poreikius. pirmenybės. Naudodami šią išsamią programėlę galite panaudoti „Audyssey MultEQ“ galią, kad visiškai kontroliuotumėte, kaip skamba jūsų namų kinas. Programėlę galima įsigyti iOS ir Google Play parduotuvėse.

   Denon AVR Remote Programėlė

   Ši „iOS“ arba „Android“ valdymo programėlė leidžia įjungti ir išjungti imtuvą, pasirinkti įvesties šaltinį, reguliuoti garsumo lygį ir naršyti muziką iš telefono arba USB atmintinėje, kai prijungta prie imtuvo.

   Suderinamumas su Google Assistant

   Paleiskite muziką HEOS programoje, tada paprašykite Google Assistant valdyti garsumą, leisti, pristabdyti, praleisti takelius, nutildyti ir įjungti garsą.

   Dirac Live

   Garso sistemos ir fizinio patalpos išplanavimo sąveika turi didžiulę įtaką garso kokybei. "Dirac Live® Room Correction" (netrukus pasirodys 2023 m.) naudoja moderniausius patentuotus algoritmus, kad išanalizuotų ir skaitmeniniu būdu sumažintų patalpos įtaką bei pagerintų garsiakalbių veikimą. Pasirinkti "Denon" AV komponentai siūlo "Dirac Live" atnaujinimo funkciją. Funkcijai atrakinti galite įsigyti "Dirac Live" licencijos raktą. Daugiau informacijos rasite svetainėje dirac.com/denon/. Funkcija bus prieinama ateityje atnaujinant sistemos programinę įrangą. Sekite naujienas!

   Stiprintuvo režimas

   Dėl naujausių HDMI standartų "Denon" AV stiprintuvas gali veikti kaip puikus AV stiprintuvas. Išankstinio stiprintuvo režimas užtikrina švaresnį signalo kelią ir didesnę toleranciją perkrovos lygiui, apeinant vidinius stiprintuvus. Pridėkite galimybę lanksčiai atjungti pasirinktus garsiakalbių kanalus, kad galėtumėte naudoti AV imtuvo įmontuotą stiprintuvą valdyti nekritiniams kanalams ir taip užtikrinti švaresnį signalo kelią išoriniu stiprintuvu valdomiems kanalams.

   Pagrindinės funkcijos

   • AVC-X4800H palaiko "Dolby Atmos®", "DTS:X®", "IMAX Enhanced" ir "Auro 3D" formatus, taip pat siūlo senesnio turinio mastelio didinimą
   • Kad garsas būtų optimaliai pritaikytas bet kokio dydžio ir formos patalpai, AVC-X4800H naudoja "Audyssey" patalpų korekcijos technologiją ("MultEQ XT32") ir papildomą "Dirac Live".
   • AVC-X4800H, tarnaujantis kaip jūsų namų pramogų centras, suteikia prieigą prie muzikos srautinio siuntimo paslaugų per "HEOS® Built-in" technologiją, perduodančią garsą į bet kurią patalpą, kurioje įrengti HEOS garsiakalbiai
   • 9 diskretieji, didelės srovės, 200 W monolitiniai stiprintuvai užtikrina geriausią kanalų atskyrimą, todėl galima atkurti net subtiliausias muzikos ir filmų garso takelių detales
   • daugybė konfigūravimo galimybių ir lankstumas leidžia pritaikyti stiprintuvą individualiems namų kino poreikiams
   • suprojektuoti ir pagaminti "Denon" Japonijoje, savo našumu ir kokybe pranokstantys lūkesčius net reikliausių namų kino entuziastų

   DENON
   AVCX4800HBKE2
   20 Prekės
   2024-06-27

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   0747192138363
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: