Denon AVR-X1800H DAB 7 kanalų AV namų kino stiprintuvas
   Denon AVR-X1800H DAB 7 kanalų AV namų kino stiprintuvas
   Denon AVR-X1800H DAB 7 kanalų AV namų kino stiprintuvas
   Denon AVR-X1800H DAB 7 kanalų AV namų kino stiprintuvas
   Denon AVR-X1800H DAB 7 kanalų AV namų kino stiprintuvas

   Denon AVR-X1800H DAB 7 kanalų AV namų kino stiprintuvas

   649,00 €
   799,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 150,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 749,00 € −100,00 €

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Kiekis

   Prieinamas

   Mėgaukitės nuostabiu 8K vaizdu ir 3D garsu iš AVR-X1800HDAB imtuvo. Jis lengvai užpildo mažas ir vidutinio dydžio patalpas puikiu garsu 7.2 arba 5.2.2 konfigūracijose su "Dolby Atmos" ir "Dolby XTS:X" arba 5.2.2 su "Dolby Atmos" ir DTS:X. O su integruota HEOS® sistema galite belaidžiu ryšiu transliuoti muziką ir dalytis ja su bet kuriuo HEOS palaikančiu garsiakalbiu visuose namuose.

   Turite būti prisijungę, kad galėtumėte derėtis dėl kainos

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 14 dienų grąžinimo garantija14 dienų grąžinimo garantija

   Dolby Atmos

   Su "Dolby Atmos" mėgaukitės visais garso matmenimis. Atnaujinkite savo namų kiną naudodami 5.1.4 kolonėlių konfigūraciją, kad "Dolby Atmos" turinys leistų mėgautis visiškai įtraukiančiu 3D garsu. Dolby Surround Upmixer įjungia visos kolonėlės, kad sukurtų 3D garso patirtį iš senesnio turinio. Dolby Atmos Height Virtualisation technologija sukuria aukštesnio lygmens garso patirtį net ir neįrengus lubinių garsiakalbių.

   DTS:X

   DTS:X garso turinyje garsas skamba ten, kur jis natūraliai atsiranda erdvėje, todėl sukuriamas tikroviškas, daugiamatis garsas. DTS Neural:X upmixer užtikrina geresnį įsitraukimą ir didesnį senesnio turinio tikroviškumą. DTS Virtual:X užtikrina įtraukiantį garsą be aukštesnio lygmens kanalų, sukuriant virtualius efektus 7.1, 5.1 arba 2.1 garsiakalbių konfigūracijose.

   HDMI su ARC/eARC

   Naujausių technologijų palaikymas visuose HDMI įvestyse ir išvestyse. ARC (Audio Return Channel) arba eARC (Enhanced Audio Return Channel) leidžia lengvai atkurti garsą iš televizoriaus per AV imtuvą naudojant vieną HDMI jungtį. Per eARC galima perduoti HD ir 3D garsą, pavyzdžiui, "Dolby TrueHD", "DTS HD Master Audio" ir "Dolby Atmos", o per ARC galima perduoti tik įprastus 5.1 arba PCM garso formatus.

   8K / HDCP 2.3

   Mėgaukitės nepriekaištinga 8K vaizdo kokybe televizoriuje arba projektoriuje. Palaikoma 8K raiška ir 4K turinio perkėlimas į 8K. Palaikomas naujausias apsaugos nuo kopijavimo standartas HDCP 2.3, kad galėtumėte ramiai žiūrėti nuo kopijavimo apsaugotą turinį.

   Tobulos spalvos su HDR 10+

   HDR ("High Dynamic Range"), HLG ("Hybrid Log Gamma"), taip pat "Dynamic HDR" ir HDR10+ perdavimo palaikymas. HLG siūlo HDR technologiją transliuojamame turinyje. Ir "Dynamic HDR", ir HDR10+ naudoja dinaminius metaduomenis, kad pasikeitus ekrano vaizdui būtų optimizuoti šešėliai ir šviesūs atspalviai.

   Dolby Vision

   "Dolby Vision" suderinamumas leidžia mėgautis "Dolby Vision" turiniu iš suderinamo šaltinio įrenginio ir televizoriaus. "Dolby Vision" - tai stulbinanti HDR vaizdo technologija, kuri užtikrina nepaprastas spalvas, kontrastą ir ryškumą ekrane.

   Naujos kartos žaidimai

   Kintamo atnaujinimo dažnio (VRR), greito kadrų perkėlimo (QFT) ir automatinio mažo uždelsimo režimo (ALLM) palaikymas užtikrina sklandų žaidimą be uždelsimo prijungus prie suderinamų žaidimų konsolių.

   HEOS Built-in Technologija

   Naudodami "HEOS® Built-in" technologiją, AV stiprintuvas gali belaidžiu ryšiu transliuoti muziką į suderinamus HEOS komponentus iš įvairių muzikos transliavimo paslaugų. Vartotojai taip pat gali belaidžiu ryšiu mėgautis mėgstama muzika bet kuriame namų kambaryje. Groti tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkti skirtingą dainą kiekvienam prijungtam kambariui per skirtingus srautinio duomenų siuntimo šaltinius. Pridėkite "Denon Home" garsiakalbius prie daugiau kambarių ir valdykite juos naudodami HEOS programėlę.

   Didelės raiškos garsas per USB įvestį

   traskite neįtikėtiną didelės raiškos garso takelių ištikimybę ir mėgaukitės muzika taip, kaip norėjo atlikėjas. Priekinis USB prievadas palaiko iki 24bit/192 kHz garso atkūrimą iš USB laikmenų. Palaikomi šie garso formatai: MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC ir ALAC.

   Bluetooth garso siųstuvas

   Sujunkite mėgstamas "Bluetooth" ausines su AV imtuvu ir klausykitės mėgstamos muzikos, filmų ar TV laidų naktį. Taip pat galite vienu metu atkurti garsą iš kolonėlių ir "Bluetooth" ausinių. Šią sąranką rekomenduojame naudoti, jei turite šeimos narį ar draugą, turintį klausos sutrikimų. Galite prijungti vieną porą ausinių.

   Multi-source, multi-room

   Šis AV imtuvas palaiko dviejų šaltinių garsą dviejose zonose. Prie AV imtuvo prijungę garsiakalbių porą antroje patalpoje, galite mėgautis 5.1 kanalų erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir atskiru šaltiniu arba transliuojama muzika antroje patalpoje, pvz., kambaryje ar terasoje. Taip pat galite leisti tą patį garsą abiejuose kambariuose, todėl sekmadienio vakarą visi namuose gali sirgti už mėgstamą komandą arba klausytis tos pačios dainos abiejuose kambariuose. AV imtuvas palaiko garso atkūrimą iš dviejų šaltinių; dviejose zonose.

   Denon konfigūravimo asistentas

   Apdovanojimus pelnęs "Denon" sąrankos asistentas pateikia paprastas ir aiškias instrukcijas, kaip pradėti darbą. Tiesiog prijunkite AV imtuvą prie televizoriaus ir vadovaudamiesi ekrane pateikiamomis instrukcijomis prijunkite kolonėles, atlikite akustinį kalibravimą ir prijunkite šaltinio įrenginius. Kad būtų dar patogiau, prijungus šaltinio įrenginius, AV imtuvas automatiškai pakeičia HDMI įvesčių pavadinimus arba galite juos pakeisti rankiniu būdu.

   "Audyssey" paketai su patalpų akustikos korekcijos technologija

   "Denon" AV imtuvuose naudojamas "Audyssey EQ" programinės įrangos paketas, skirtas paprastam ir tiksliam nustatymui bei kalibravimui. Naudodamas pridedamą matavimo mikrofoną, "Audyssey" išmatuoja visų namų kino teatro garsiakalbių išėjimo signalą ir suderina AV imtuvą, kad jūsų kambaryje klausymas būtų sklandžiausias ir optimaliausias. Šiame AV imtuve įdiegta "Audyssey MultEQ XT" patalpų korekcijos technologija. Taip pat palaikomos "Dyanmic EQ" ir "Dynamic Volume" funkcijos.

   Audyssey MultEQ Editor Programėlė

   Naudodamiesi "Audyssey MultEQ Editor" programėle peržiūrėkite ir sureguliuokite nustatymus, kad galėtumėte išsamiai juos patikslinti - taip tiksliau pritaikysite garsą prie konkrečių patalpos problemų ir pritaikysite garsą pagal savo poreikius ir pageidavimus. Naudodamiesi šia išsamia programėle galite išnaudoti "Audyssey MultEQ" galią ir visiškai kontroliuoti namų kino garsą. Programėlę galima įsigyti "iOS" ir "Google Play" parduotuvėse.

   Denon AVR Remote Programėlė

   Ši "iOS" arba "Android" skirta valdymo programėlė leidžia įjungti ir išjungti imtuvą, pasirinkti įvesties šaltinį, reguliuoti garsumą ir naršyti muziką iš telefono arba USB kaupiklio.

   Veikia kartu su Amazon Alexa

   Valdykite AV imtuvą laisvų rankų įranga naudodami "Amazon Alexa" ir savo balsą. Reguliuokite garsumą, pereikite prie kitos dainos, perjunkite skirtingų medijos grotuvų įvestis ir dar daugiau - tiesiog paklauskite. Atsisiųskite nemokamą "HEOS Home Entertainment Skill", kad įjungtumėte "Amazon Alexa" balso komandas. Reikalinga "Alexa" programėlė ir "Amazon Echo", "Dot" arba lygiavertis įrenginys. Funkcijų prieinamumas priklauso nuo regiono.

   DENON
   AVRX1800HDABBKE2
   64 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   WiFi
   Taip
   Bluetooth
   Taip
   AirPlay 2
   Taip
   HDMI (įvestis)
   6
   HDMI (išvestis)
   1
   Optinis įvestis
   1-2
   PHONO įvestis
   Taip
   Kanalų skaičius
   7.2
   Interneto radijas
   Taip
   Daugiakanalis erdvinis garsas
   DTS:X
   Dolby Atmos
   Multiroom sistema
   Taip
   USB lizdas
   Taip
   Palaikoma vaizdo raiška
   4K
   8K
   Full HD 1080p
   Analoginė įvestis
   2
   Išvesties galia (RMS 8Ω)
   80 W
   Žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis
   Taip

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: